S@motność w sieci - album

Zdjęcia Witolda Adamka, fotosy Renaty Pajchel, rysunki ze storyboardu, fragmenty scenariusza, cytaty z powieści - wszystko o filmie. Do wygrania w konkursie!!!
/ 04.10.2006 13:46
samotnosc1.jpgWitold Adamek – scenarzysta, reżyser i operator „S@motności w sieci” – przygotowując filmową adaptację bestselerowej powieści Janusza L. Wiśniewskiego, wykonał siedem tysięcy zdjęć plenerów i obiektów...
Okazało się, że te piękne fotografie są nie tylko dokumentem owych poszukiwań, ale także zapisem nieuchwytnych, niemal magicznych emocji i nastrojów. Młodzi graficy – Dorota Jędrkiewicz i Robert Trojanowski – wybrali najciekawsze z tych obrazów, dopełnili świetnymi fotosami Renaty Pajchel, rysunkami ze storyboardu, fragmentami scenariusza, cytatami z powieści, komponując album o filmie. Daje on pojęcie o pięknie tej filmowej adaptacji, ale zarazem emanuje autentyzmem uczuć, które wypełniają stronice powieści Janusza L. Wiśniewskiego, kadry filmu Witolda Adamka, a przede wszystkim serca setek tysięcy czytelników, którzy odnaleźli samych siebie w tej współczesnej opowieści o pragnieniu miłości.

Witold Adamek, Janusz L. Wiśniewski „S@motność w sieci. Album”, Prószyński i S-ka, Warszawa 2006
Janusz L. Wiśniewski "S@motność w sieci", Prószyński i S-ka, Warszawa 2006


Konkurs! Konkurs! Konkurs!
Obie książki można wygrać w naszym konkursie - do rozdania mamy 3 egzemplarze albumu i 5 egzemplarzy powieści, wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

W jakim mieście zaczyna się powieść?

Prawidłowa odpowiedź: Powieść rozpoczyna się w Berlinie
Książki otrzymują
1. Anna Nowocień, Kanie
2. Zdzisława Kupiec, Stalowa Wola
3. Karolina Brzuszkiewicz, Bolesławiec
4. Ewelina Zamojska, Wrocław
5. Anna Czułowska, Lublin
6. Mariusz Obara, Zagnańsk
7. Marek Nowicki, Warszawa
8. Daniela Masłoń, Nowy Sącz

Nagrody wyślemy pocztą. Gratulujemy!