POLECAMY

Najlepsze książki na urlop! 7 kobiecych propozycji

Chcesz zabrać na urlop lekką i ciekawą książkę? Przejrzyj nasze propozycje!
Urlop to dobry moment na nadrobienie zaległości w czytaniu, a także relaks z nieco lżejszą, choć bardzo wciągającą literaturą. Poznaj nasze propozycje książek, które warto zabrać na wakacje lub dlugi weekend!

Przygotowaliśmy 7 propozycji książkowych, które idealnie nadają się, by zabrać je ze sobą na plażę czy w góry. Z pewnością znajdą wśród nich coś dla siebie fanki historii z dawnych lat z nutką intrygi w tle, psychologiczne powieści o złożonych relacjach ludzkich, skandalicznych wydarzeń, które zmieniły świat wielkiej mody czy wreszcie romantycznej historii inteligentnej (choć nieco roztrzepanej) kobiety, której największym pragnieniem jest prawdziwa, szczera miłość.

Poznaj nasze propozycje!

Zobacz:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (36)
/miesiąc temu
Książka, która porusza to „Taniec z motylami”. Piękna obyczajowa opowieść o tym, co w życiu najważniejsze. Zrozumiemy, że skrywane tajemnice niespodziewanie mogą odmienić koleje losu. Zuzanna, główna bohaterka szybko się o tym przekona. Od wielu lat zmaga się ona ze swą przeszłością. W międzyczasie nie celowo, odkrywa największe sekrety swojej matki. Nadejdzie chwila, gdy rodzinna tajemnica odmieni los jej i wielu przypadkowych osób. Nie mogła bowiem przewidzieć, że tyle zmieni spotkanie konkretnej osoby w odpowiednim momencie i czasie. Ta przepełniona emocjami opowieść postawi na naszej drodze przyjaźń i miłość. Nie zabraknie wzruszeń, zapomnianych marzeń, siły akceptacji i przebaczenia. Pojawi się także tęsknota i lęk z nią związany.
/2 miesiące temu
Polecam trylogię Ciszy Alicji Masłowskiej-Burnos. Oczywiście, by docenić walory pasjonującej trylogii i przeżyć na nowo historię opowiadającą o niezwykłej choć trudnej miłości Mai Karewicz i Adama Starskiego, koniecznie trzeba sięgnąć po wszystkie części trylogii Ciszy. Emocji, wzruszeń, chwil radosnych oraz bolesnych nie zabraknie.
/3 miesiące temu
Ja polecam "Dziewczyny chcą się zabawić", wciąga całkowicie
POKAŻ KOMENTARZE (33)