Powieści dla kobiet

Marzy ci się relaks z książką, ale nie wiesz, co wybrać? Sprawdź nasze propozycje!

Są takie książki, które się w ogóle nie starzeją. Historie w nich zawarte poruszają zawsze, nawet, gdy czyta się je po razy kolejny i kolejny, ...i kolejny.

Dlatego też specjalnie dla czytelniczek serwisu Polki.pl przygotowałyśmy katalog wspaniałych książek, które polecamy, niezależnie od tego czy zamierzasz poczytać coś w deszczowe, jesienne popołudnie, czy opalając się na leżaku podczas wakacji.

Uwielbiasz powieści o życiu najbardziej tajemniczych postaci z kart historii? Wolisz trzymające w napięciu historie dramatycznej walki z czasem o życie i zdrowie niewinnych ludzi? A może najchętniej sięgasz po skłaniające do refleksji powieści o ludzkich wyborach i wartościach, jakie rządzą naszym życiem? W naszym zestawieniu znajdziesz powieści o bardzo różnej tematyce, ale łączy je wszystko jedno - pochłaniają do reszty! Sprawdź, jakie tytuły książek polecamy najbardziej. Przyjemnej lektury!

Zobacz też:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (47)
/rok temu
Na blogu booktwist pl jest artykuł o zimowych nowościach wartych poznania, może znajdziecie coś dla siebie.
/rok temu
Miniaturzystka i książka Sue Monk Kidd ok, reszta propozycji dziwna (ale dotarłam tylko do 12 slajdu, ile można...) Z ostatnich nowości warto zaprzyjaźnić się np. z Panią Einstein lub Muza.
/2 lata temu
Mam bardzo dużo książek ostatnio wzbogaciłam biblioteczkę o książkę Valeria Luiselli „Nieważcy”. Książka jest mega ciekawa i nie żałuję, że ją kupiłam. Wiem, że wiele osób uważa ją za ciężką książkę mnie natomiast lekko się ją czytało bo lubię takie zawiłości jakie się tam pojawiały. Myślę,że warto było wzbogacić biblioteczkę o tą pozycję
POKAŻ KOMENTARZE (44)