Osoby urodzone w latach Ziemi - charakterystyka

Jakie są osoby z dominującym żywiołem Ziemi? Czego oczekują od swojego partnera? Sprawdź jaki model związku jest idealny dla kobiety Ziemi i mężczyzny Ziemi?
/ 04.07.2012 09:54
Para

Jacy są ludzie urodzeni w latach Ziemi?

Otóż ludzie z dominującym elementem Ziemi mocno stąpają po ….Ziemi. Można na nich zawsze polegać, zachowują się racjonalnie i zawsze wiedza, co zrobić. Zawsze zatroskani, oddani i ofiarni. Lubią się opiekować innymi, troszczyć o nich i szczerze zajmować innymi ludźmi. Brakuje im jednak fantazji, polotu, iskry popychającej do szalonych, nietuzinkowych zachowań. To tradycjonaliści, którzy z trudem akceptują wszelkie nowości i zmiany. Bliskie im są przyroda i sprawy cielesne, podobnie jak skłonność do unikania konfliktów poprzez przyznawanie racji innym. Cenią sobie wygodę i komfort.

Co można powiedzieć o mężczyźnie z dominującym żywiołem Ziemi?

Jest dość wstrzemięźliwy, jakby zawstydzony i niechętny do walki i podbojów. Ma nadzieje, że to kobieta go dostrzeże i doceniając jego zalety zachęci do kontaktu. Potrafi z jednej strony być prostoduszny i taki trochę misiowaty, ale z drugiej strony często ma przygody, które nie przytrafiają się innym ludziom. I nie wiadomo czy los płata im takie figle czy też sami prowokują te zdarzenia.

 Kiedy się zakocha to na mur beton i nic go nie zrazi do ukochanej. Każdy kryzys jest w stanie przetrwać łudząc się, że wszystko się dobrze skończy. Jest gotów spełnić każdą zachciankę partnerki i zawsze jest do jej dyspozycji oferując wsparcie i pełne zrozumienie. Jest jej ostoją i opoką, ale nie jest jej rycerzem na białym koniu, gdyż brak mu w relacjach damsko-męskich lekkości, polotu i fantazji. Przecież mocno stąpa po Ziemi, więc nie może bujać w obłokach.

Kobieta Ziemia

Kobieta Ziemia za to jest przeważnie bardzo zmysłowa, szczególnie wtedy, kiedy może korzystać z uroków przyrody. Bliskość natury wyzwala w niej istotę bardzo zmysłową i erotyczną oraz uwodzicielską. W głębi serca poszukuje bardzo intensywnych uczuć, gdyż najważniejsze dla niej są rodzina i dzieci. Czasami sprawia wrażenie chłodnej i zrównoważonej, ale to pozory. Jej problem to zaborczość. Kobieta Ziemia podobnie jak mężczyzna próbuje zawłaszczyć partnera, co czasami prowadzi do dominacji.  Taka postawa powoduje, że mężczyźni czują się przy niej często manipulowani i ubezwłasnowolnieni. W sprawach seksu przykłada większą wagę do czułości niż do wymyślnych pozycji.

W kolejnym odcinku omówimy element Metalu. Zapraszam Bożena Radzikowska

Polecamy: Osoby urodzone w latach Metalu

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)