Osoby urodzone w latach Metalu - charakterystyka

Poznaj charakter ludzi z dominującym żywiołem Metalu. Sprawdź jakimi są partnerami w związkach.
/ 04.07.2012 10:15
Para / fot. Fotolia

Ludzie z dominującym żywiołem Metalu

Są bardzo skupieni na sprawach duchowo-moralnych i żyją tak jakby bardziej do wewnątrz niż na zewnątrz. Z czasem nawet ich sylwetka staje się przygarbiona i z wydatnym brzuchem. Często mają bardziej krępą sylwetkę niż przedstawiciele innych żywiołów. To ludzie bardzo etyczni i z wysokim morale. Lubią rozmawiać o etyce i moralności, ale również w ich życiu te wartości mają bardzo duże znaczenie. Niestety taka postawa życiowa rodzi u nich poważne dylematy życiowe i często sprawiają wrażenie nieszczęśliwych.

Mężczyzna urodzony w latach Metalu

Mężczyźni, którzy uosabiają Metal, są zadufani w sobie ponad miarę ambitni, bezwzględni i przeważnie odnoszą sukcesy. Dążą do związku, w którym kobieta ma ich słuchać i znosić ich humory. Z drugiej jednak strony jest dla nich oczywiste, że to na ich barkach spoczywa obowiązek dbania o dostatek rodziny i nie wyobrażają sobie, aby kobieta miała większe dochody i lepszą pozycję. Wiedzą dokładnie, do czego dążą, a kobiecie i rodzinie oferują solidne oparcie i często dobrobyt. Mężczyzna Metal nie potrafi przyznać się do błędu. Swojej partnerce jest wierny i nie tylko dlatego, że kieruje się w życiu etyką i moralnością, ale również dlatego, że nie interesują go krótkotrwałe przygody.

Kobieta urodzona w latach Metalu

Natomiast kobiety, które reprezentują żywioł Metalu, potrafią bez najmniejszego trudu, korzystając wyłącznie ze swojego magnetyzmu erotycznego, wywołać u mężczyzn najgorętsze uczucia. Używają tej magnetycznej broni, gdyż tak jak mężczyźni Metal, pragną mieć władzę i dominować w związku. Kobieta Metal sprawia wrażenie zimnej i niedostępnej, dlatego nie przytrafiają się jej przygody erotyczne. Zresztą ma świadomość, że Ogień żądzy ją niszczy, dlatego nie trwoni swojej energii seksualnej. Ale kiedy trafi na partnera, który jak one stawiają przede wszystkim na status, prestiż i respekt, potrafi sprawić, że jej partner przeżyje z nią ekscytujące chwile. Jednak  tak naprawdę miłość i seks nie są dla niej w życiu najważniejsze. Dla niej najważniejsza jest kariera zawodowa i prestiż.

W kolejnym odcinku omówimy element Wody. Zapraszam Bożena Radzikowska

Polecamy: Osoby urodzone w latach Wody

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)