Osoby urodzone w latach Ognia - charakterystyka

Jakie są osoby z dominującym Ogniem? Czy takie same jak sam żywioł-ogień - gorące i nieokiełznane? Sprawdź!
/ 03.07.2012 16:03
Osoby urodzone w latach Ognia - charakterystyka

Ludzie Ogień

No cóż jak można się domyślić to ludzie z gorąca krwią, czyli dość wybuchowym charakterem. To ludzie, których nie da się nie zauważyć. Mają przeważnie szczupłą sylwetkę, sporą gibkość i wyrazistą urodę. Potrafią rozgrzać atmosferę i emocje. Potrafią rozbroić największego sztywniaka. Błyskawicznie przechodzą z euforii do furii. Ich elastyczny umysł i kreatywność podsuwają im coraz to nowe pomysły. Ale niestety cechuje je też słomiany zapał. Równie łatwo ekscytują się nową sytuacją czy pomysłem, jak zarzucają raz podjętą decyzję. Są tez bardzo zmienni, co niestety nie ułatwia im pielęgnowania przyjaźni i związków. W sprawach seksu są bardzo pobudliwi i namiętni, ale łatwo się rozczarowują.

Kobiety z dominującym Ogniem dość szybko wiedzą, z kim pragną przeżyć namiętne chwile. Niestety ten pośpiech często prowadzi na manowce i wtedy czują się bardzo zranione i rozczarowane. Dość często lokują swoje uczucia w nieodpowiednim partnerze. Wtedy ich ogień gaśnie i bardzo dramatycznie przeżywają rozstanie. Kobieta Ogień potrzebuje spełnienia i swobody gdyż tylko wtedy jej Ogień plonie i pozwala jej żyć pełną piersią, tryskać witalnością i gwarantować jej w każdym otoczeniu centralną pozycję. Chęć bycia w centrum uwagi może jej utrudniać budowanie relacji w związku. Ma potrzebę dominowania w związku, a jeśli partner jej na to nie pozwala, wszczyna awantury albo dąsa się z byle powodu.

Mężczyzna-Ogień nie wyobraża sobie życia bez żądzy, żarliwości i ekscytacji. Jest zdobywcą damskich serc. Potrafi być czarujący, czuły i celnie trafia w potrzeby kobiet. Jeśli jego partnerka nie podąża za nim, nie potrafi sprostać jego namiętności, może dojść do konfliktu. Wtedy czar pryska i mężczyzna Ogień staje się bardzo nieprzyjemny. Potrafi przepraszać, ale czasami rany zadane partnerce pod wpływem emocji długo się goją. Mądra partnerka mężczyzny Ognia może stanowić dla niego oparcie, stabilizować go i utrwalać charakter, a nawet podsycać jego Ogień tak, by nieustannie płonął i pomagał realizować ich wspólne cele. Kobieta zbyt delikatna lub potrzebująca oparcia w mężczyźnie nie będzie czuła się komfortowo w związku z mężczyzną Ogniem.

W kolejnym odcinku omówimy element Ziemi. Zapraszam Bożena Radzikowska

Polecamy: Osoby urodzone w latach Ziemi

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)