Osoby urodzone w latach Wody - charakterystyka

Jaka jest osoba z dominującym żywiołem Wody? Jak kobieta Woda i mężczyzna Woda zachowują się w stałych związkach? Z jakimi partnerami są w stanie zbudować szczęśliwe relacje?
/ 09.07.2012 11:50
Para

Człowiek Woda jest zwykle szczupły i jest bardzo wrażliwy oraz intuicyjny. Jest to zazwyczaj osoba, która nie pyta, a wie. Informacje zbiera nieustannie i niepostrzeżenie. Ludzie ci są jak woda – stale w ruchu i sprawiają przez to wrażenie osoby niespokojnej. Nie są cierpliwi, ale za to bardzo kontaktowi i często udzielają się społecznie.

Mężczyzna Woda

Zakochuje się nie w duszy a w ciele kobiety. Ponieważ jest wiele pięknych kobiet, zakochuje się często. Jego miłość jest dość powierzchowna w porównaniu do miłości przedstawicieli innych żywiołów. Dla własnej wygody potrafi (jak woda) dopasować się do każdej sytuacji i ulec pokusie życia nawet, jeśli trzeba trochę zboczyć z drogi moralności i etyki. Unika konfliktów i sytuacji problematycznych. Potrafi w jednej chwili złościć się, a za chwilę cieszyć. Bardzo okazjonalnie czuje, że jest akceptowany i jeszcze rzadziej, że jest kochany. Zawsze potrafi zagrać rolę taką, jakiej oczekuje kobieta, ale sam nie potrafi dostrzec, że kobieta robi coś wyłącznie dla niego. Takiego mężczyznę jest w stanie zatrzymać przy sobie tylko mądra, doświadczona kobieta, która przymknie oko na jego słabości i będzie chciała przeprowadzić go bezpiecznie przez meandry życia. Czy takich anielic jest wystarczająca ilość?

Kobieta Woda

Zawsze usidli mężczyznę, którego upatrzy sobie. Zrobi to tak, że nikt nawet nie zauważy jej starań. Jej urocze pogodne usposobienie przyciąga mężczyzn. Z drugiej strony jest niepewna i tajemnicza. Taka trochę milcząca. Jej ciało mówi więcej niż jej usta i być może tu tkwi tajemnica jej erotycznych podbojów. Lubi wplątywać się w erotyczne przygody, a później z nich wyplątywać. Nie jest to łatwe, gdyż mężczyźni raz uderzeni strzałą Amora za sprawą kobiety Wody, nie mogą przestać o niej myśleć.

Zdenerwowana może zareagować gwałtownie. Tylko mężczyzna silny, pewny siebie i taki, który da jej oparcie ma szansę na stały związek, ale pod jednym warunkiem. Kobieta woda musi mieć dużo swobody. Inaczej z rwącego strumyka zamieni się w sadzawkę.

Polecamy: Teoria 5 Praelementów pomocna w dopasowaniu partnerów

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)