Kuba Wojewódzki już po raz dziesiąty

Kuba Wojewódzki fot. TVN
Kuba Wojewódzki to trzy w jednym: juror w „Mam talent!”, juror w „X Factor” i gospodarz własnego programu. W marcu rusza dziesiąta edycja jego show.
/ 14.02.2011 16:21
Kuba Wojewódzki fot. TVN
Showman, bezczel, gej, homofob, rasista, pies na baby (ale tylko te przed 25 rokiem życia), prześmiewca. Wzór tolerancji. I sprzeczności. Przeklina, wiecznie rzuca aluzje do seksu. Kopie, ale i głaszcze. Bywa, że się łasi. Głównie do pań (nawet tych po 25 roku życia). Nieobliczalny, złośliwy. Podobno uzdolniony muzycznie. Ale teza ta nie została jeszcze udowodniona. Na pewno uzdolniony medialnie.
Jedni się go boją, inni marzą, by zagościć w programie „Kuba Wojewódzki”. Od marca znowu będą mieli na to szansę. Kanapa została wypolerowana, woda do karafek nalana, a Kuba obmyśla gości.

Do każdego odcinka dziennikarz zaprasza nietuzinkowych bohaterów - ludzi z pierwszych i ostatnich stron gazet. A także tych, którzy jak dotąd w żadnej gazecie się nie znaleźli. Zawsze będą to jednak postacie ciekawe: politycy, sportowcy, piosenkarze, dziennikarze, aktorzy, modelki, pisarze. Porozmawiają o bieżących wydarzeniach, ale przede wszystkim o ich życiu prywatnym, zawodowym – i ulubionym „rejonie” Kuby - intymnym. Jednym słowem Kuba się nie zmienił…

Kto w tym sezonie się ośmieszy? Kto zmierzy się ze słowotokiem Kuby? Czy wreszcie ktoś zdoła odpowiedzieć na pytanie zanim Kuba sam na nie odpowie? Wszystko stanie się jasne wiosną.
Na koniec show tradycyjnie występować będą znani, ale i debiutujący muzycy.

"Kuba Wojewódzki", talk show, wtorek godz. 22.30, TVN

Redakcja poleca

REKLAMA