Koncert Renaty Przemyk w Stodole

Koncert Renaty Przemyk w Stodole fot. Materiały prasowe
Renata Przemyk z nowym albumem "Rzeźba Dnia" już 29 marca wystąpi na deskach Stodoły!
30.01.2015 05:43
Koncert Renaty Przemyk w Stodole fot. Materiały prasowe
Renata Przemyk jest artystką niezwykłą, która od lat konsekwentnie podąża własną drogą, nie poddając się zewnętrznym wpływom, łącząc doskonałe kompozycje z nieszablonowymi pomysłami na aranżacje utworów.

Muzyka Renaty Przemyk

Twórczość artystki można określić jako niebanalną, melodyjną, ale zarazem błyskotliwie zaaranżowaną i przede wszystkim zagraną – piosenki w wykonaniu artystki angażują słuchacza nie tylko pod względem muzycznym, lecz także zmuszają do skupienia się na przekazie niesionym przez słowa, nacechowane rzadko spotykanym na polskiej scenie muzycznej poetyckim urokiem. Artystka ma na swoim koncie wiele płyt i nagród, została doceniona zarówno przez krytykę jak i publiczność. W tym roku świętuje 25 lecie swojej działalności Artystycznej.

Po kilkuletniej przerwie Renata Przemyk powraca z nowym, znakomitym i ogromnie zróżnicowanym albumem "Rzeźba dnia". Wielu ta płyta zaskoczy i na pewno nikogo nie pozostawi obojętnym.

Słowa samej artystki dotyczące nowego krążka:

„Rzeźba dnia” to piosenki o tym co jest teraz, dokładnie w tym momencie życia. Na serio i na żarty. Szeptem, loopem, z piersi, z głowy, na wiele instrumentów, kota, wilka i kobietę. O tym co jest z nami, ze światem wokół, między ludźmi bliskimi i wszystkimi innymi.

Informacje o płycie "Rzeźba dnia"

Płyta ukazała się 30 września 2014 r. nakładem Universal Music Polska i zdobyła same pochlebne recenzje dziennikarzy i krytyków muzycznych. Według wielu z nich, jest to jedna z najlepszych płyt artystki.

Koncert Renaty Przemyk w Stodole:

Koncert, z którym wystąpi Renata z pewnością będzie energetyczny i nikogo nie pozostawi obojętnym. Artystka zaprezentuje materiał z najnowszej płyty "Rzeźba Dnia" oraz swoje największe przeboje, m.in.:
  • Babę zesłał Bóg,
  • Kochana,
  • Odjazd,
  • Zero,
  • Ten taniec,
  • Bo jeśli tak ma być.

Bilety w cenie:

Do 7.03 - 49 pln (stojące), 59-79 pln (siedzące), 59-69 pln (balkon)
Od 8.03 - 59 pln (stojące), 69-89 pln (siedzące), 69-79 pln (balkon)

Zobacz też:


Materiały prasowe - Klub Stodoła