Koncert Marii Peszek w Klubie Stodoła

Koncert Marii Peszek w Klubie Stodoła fot. Materiały prasowe
Koncert artystki odbędzie się w Dzień Kobiet...
27.01.2015 06:11
Koncert Marii Peszek w Klubie Stodoła fot. Materiały prasowe

Po sukcesie płyty "Jezus Maria Peszek" i trzech tras koncertowych, jakie artystka po jej premierze zagrała, po około 90. koncertach i nagranym w tym czasie albumie “live”, Maria Peszek postanowiła zrobić sobie przerwę.

Powrót Marii Peszek

Teraz, po ponad półrocznej nieobecności, charyzmatyczna wokalistka razem ze swoim mistrzowskim zespołem wraca na polskie sceny klubowe i ponownie koncertuje.

Koncert Marii Peszek w Klubie Stodoła

Tym razem na koncercie w Stodole usłyszymy bardziej przekrojowy materiał; coś starego, coś pożyczonego, coś innego. Znając Marię, na pewno nie obejdzie się bez niespodzianek. Jedyne, czego można być pewnym, to że będzie to występ pełen emocji i energii.
To niesamowite uczucie,  gdy stoisz na scenie i widzisz takie żywiołowe reakcje, kiedy ludzie śpiewają głośniej niż ty. Taki emocjonalny odbiór publiczności pokazuje, że to co robię ma sens. Jeśli otrzymuję tak olbrzymi odzew z tamtej strony, to wiem, że warto było się narażać, znosić ataki i iść własną drogą.
– podsumowuje artystka
Bo Marię Peszek można kochać albo nienawidzić, ale nie można pozostać obojętnym. To po prostu trzeba zobaczyć. Okazja ku temu nadarzy się w Dzień Kobiet! Maria Peszek wystąpi w Stodole 8 marca!

Ceny biletów:

Do 15.02 - 47 pln (stojące), 67 pln (balkon)
Od 16.02 – 54 pln (stojące), 74 pln (balkon)

Zobacz też:

Materiały prasowe - Klub Stodoła