„Biznes dobrze zaprojektowany”, czyli IX Konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet

Przyjdź na konferencję i dowiedz się jak rozkręcić swój biznes.
„Biznes dobrze zaprojektowany”, czyli IX Konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet fot. Fotolia
30 listopada przyjdź na IX Konferencję Sieci Przedsiębiorczych Kobiet pod hasłem "Biznes dobrze zaprojektowany" i włącz myślenie projektowe w codzienne funkcjonowanie swojej firmy tak, aby odniosła sukces. Spotkanie odbędzie się w Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie.
 

Rozkręć własny biznes

Design is not just what it looks like, design is how it works... Te dobrze znane słowa Steve Jobsa najlepiej opisują podejście do współczesnego biznesu. W dzisiejszych czasach słowo design zmieniło znaczenie. Jeśli chcesz założyć firmę, uprzednie zaprojektowanie modelu biznesowego czy oferty pozwala zwiększyć szansę na powodzenie i zmniejszyć koszty developmentu. Prowadząc już biznes, codziennie coś projektujesz, choć nie określasz tego mianem projektu: marki, produkty, usługi, procesy, innowacje.

Proste sposoby na osiągnięcie sukcesu

Jak zatem włączyć myślenie projektowe w codzienne funkcjonowanie swojej firmy? Czym jest design thinking i z jakich technik projektowych korzystają Google, Apple, Facebook? Na te i wiele innych pytań odpowiemy podczas IX Konferencji Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. To idealna okazja do wymiany doświadczeń, networkingu i inspiracji dla Twojego własnego biznesu. Skorzystaj z doświadczenia projektantów marek.
 

Program konferencji:

  • 9.30 – Start
  • 10:00 – Radosław Ratajczak, SHOPA, Design Thinking jako metoda projektowania biznesu
  • 10:30 – Małgorzata Leniarska, Dragon Rouge, Branding - krótka instrukcja obsługi.
  • 11:30 – prof. Piotr Płoszajski SGH Czwarta Rewolucja Przemysłowa: Trudne i fascynujące czasy dla biznesu
  • 12:00 – Przemek Modrzewski, Internetowe rewolucje, Google
  • 14:30 – sesja "Be the change" – wystąpią: prof. Anna Giza Poleszczuk (Uniwersytet Warszawski), Beata Pawłowska (Oriflame) i Izabela Zawisza (KF Nicollum, Biznes w Kobiecych Rękach). 
 
Bilety do nabycia tutaj.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/rok temu
Super, że taka gala powstaje ;)Tak samo cieszę się na myśl o Europejskim Forum Gospodarczym - Łódzkie 2017 i plebiscycie "Mocni w Biznesie". Interesuje mnie , kto wygra tegoroczną edycję.