Polki na Kilimandżaro - jak wygląda życie w obozie w wysokich górach [WIDEO]

Basia i Kinga, ambasadorki akcji Polki Mogą Wszystko pokazały, jak wygląda życie w obozie w górach, w którym zatrzymały się w drodze na szczyt Kilimandżaro. Zdradzamy - nie ma tam bieżącej wody.
Joanna Germak / 22.02.2018 13:47

Basia i Kinga, ambasadorki akcji Polki Mogą Wszystko, dzielne i ambitne dziewczyny, które spełniają swoje marzenia i wchodzą na Kilimandżaro wysłały nam filmiki i zdjęcia z pierwszego obozu na wysokości 2800 metrów n.p.m. Tam spędziły jedną noc, potem ruszyły dalej. Jak się mieszka w namiocie, gdy noce są zimne, wody bieżącej nie ma, o wygodach można zapomnieć. Jak się tam śpi, je, gotuje?

Zobaczcie na filmie.

Możecie śledzić aktualizowaną codziennie relację z wyprawy Polek na Kilimandżaro - polecamy!

Polki Mogą Wszystko! Z tym hasłem na sztandarze wchodzą na szczyt Kilimandżaro Barbara Urzędowicz i Kinga Piasecka. Uparte, ambitne, realizujące swoje marzenia i żyjące pasjami dwie młode kobiety, które stały się pierwszymi ambasadorkami naszej akcji.

Kim są ambasadorki naszej akcji i skąd w nich tyle zapału do zdobywania górskich szczytów?

Poznały się na studiach. Wspólne pasje i miłość do aktywności fizycznej zrodziły wieloletnią przyjaźń. Wspólnie realizują projekt Korona Ziemi, który zakłada zdobycie najwyższych szczytów wszystkich kontynentów.

Więcej o tej niezwykłej akcji - polecamy!

Udało im się wysłać nam kilka zdjęć i kilka filmów z wyprawy. Pokazujemy wam, jak wygląda obozowe życie - bez wody, toalety, wygód.