Polki Mogą Wszystko - zdobywamy Kilimandżaro. Relacja z trekkingu po dżungli [WIDEO]

Za Basią i Kingą, ambasadorkami akcji Polki Mogą Wszystko - zdobywamy Kilimandżaro miły dzień. Z kilkugodzinnej wycieczki do wodospadu Materuni wysłały nam sympatyczną relację! Kogo spotkały po drodze, co robiły?
Joanna Germak / 20.02.2018 14:28

Basia i Kinga po drodze do wodospadu Materuni zatrzymały się w wiosce plemienia Chaga, by napić się przepysznej kawy Arabica, a wcześniej uczestniczyły w wyłuskiwaniu ziaren, paleniu i jej mieleniu.

To był sympatyczny dzień, relaks i mała wprawka przed wielogodzinnym wchodzeniem pod górę do pierwszego obozy na zboczach Kilimandżaro.

Więcej szczegółów  - na filmie.

Możecie śledzić aktualizowaną codziennie relację z wyprawy Polek na Kilimandżaro - polecamy!

Polki Mogą Wszystko! Z tym hasłem na sztandarze wchodzą na szczyt Kilimandżaro Barbara Urzędowicz i Kinga Piasecka. Uparte, ambitne, realizujące swoje marzenia i żyjące pasjami dwie młode kobiety, które stały się pierwszymi ambasadorkami naszej akcji.

Kim są ambasadorki naszej akcji i skąd w nich tyle zapału do zdobywania górskich szczytów?

Poznały się na studiach. Wspólne pasje i miłość do aktywności fizycznej zrodziły wieloletnią przyjaźń. Wspólnie realizują projekt Korona Ziemi, który zakłada zdobycie najwyższych szczytów wszystkich kontynentów.

Więcej o akcji - polecamy!

Redakcja poleca

REKLAMA