Kapsułki do prania Vizir Platinum PODS do ciemniejszych ubrań opinie

Kapsułki do prania Vizir Platinum PODS do ciemniejszych ubrań opinie

 

Kapsułki do prania Vizir Platinum PODS® do ciemnych ubrań + Świeżość Lenor przywracają blask  ciemnym tkaninom, wygładzając ich włókna. Teraz nie musisz martwić się o swoje czarne swetry, sukienki czy koszule. Kapsułki do prania Vizir Platinum PODS® do ciemnych ubrań chronią kolor i sprawiają, że ubrania nie szarzeją i nie blakną. Gwarantują też świeżość i przyjemny zapach dzięki dodatkowi Lenor. Kapsułek można używać piorąc nawet w niskich temperaturach, takich jak 30°C, dzięki technologii COOLCLEAN™.  
Jak używać kapsułek Vizir do ciemnych tkanin?
Włóż kapsułkę na dno do pustego bębna pralki, następnie dodaj brudne (ciemne) ubrania i ustaw program prania (najlepiej w 30°C). 

Pranie z mniejszym wpływem na środowisko? To możliwe.

Marka Vizir dba o przyszłość naszej planety. To dlatego wprowadza nowe rozwiązania, które dają możliwość prania w zrównoważony sposób, by zmniejszać jego wpływ na środowisko. Jednym z nich, prócz technologii pozwalającej na efektywne pranie w zimnej wodzie, jest nowe kartonowe opakowanie ECOCLIC®, które posiada certyfikat FSC® – jest wykonane z surowców pochodzących z dobrze zarządzanych lasów z certyfikatem FSC®.  Dodatkowo opakowanie kapsułek jest wykonane w ponad 70% z włókien pochodzących z recyklingu i w pełni się do niego nadaje.
Teraz możesz dbać o planetę i cieszyć się czystymi ciemnymi ubraniami, które nie tracą swojego koloru. 
 
Cena rekomendowana za opakowanie 25 kapsułek: 57,99 zł