Trendy jesień 2015 - Modne ubrania - Wybór redakcji

pre-fall 2015 fot. FREE Imax/Tree
Co i jak nosić w najbliższym czasie? Dowiedzcie się już teraz!
Joanna Mroczkowska / 18.08.2015 09:34
pre-fall 2015 fot. FREE Imax/Tree

Kolekcje pre-fall chociaż w Polsce są mniej rozpowszechnione to świetna inspiracja na koniec lata i początek jesieni. Światowe domy mody co sezon przygotowują krótkie kolekcje, które przybliżają nas do zimnego okresu. Chociaż to nam się wcale nie podoba, to ubrania i trendy jak najbardziej.

Tym razem na podstawie lookbooków pre-fall 2015 wybrałyśmy 5 rzeczy, które możecie wykorzystać w swoich stylizacjach. Zaczynamy od golfa. Golf, jak się okazuje to nowy t-shirt - nosimy go zarówno do sportowych jak i eleganckich looków. Oprócz tego hitem będą rękawiczki maxi. Na początku jesieni 2015 zakładamy je do rękawów 3/4 tworząc charakterystyczny look retro.

5 hitów z kolekcji pre-fall 2015

pre-fall 2015
|Od lewej: Thome Brown, T by Alexander Wang, J.W. Anderson - fot. serwis prasowy|
 
Kolejny hitem są skórzane legginsy, które zastąpią nam w tym sezonie rajstopy. Skórzane lub te imitujące skórę legginsy nosimy zarówno pod spódnice, ale również jako spodnie.

Na uwagę zasługują również swetry, które na początku jesieni nosimy jako szaliki. Taki niewielki akcent a na pewno urozmaici nawet najprostszą stylizację. A na koniec koszule. Koszule w wersji maxi nosimy jako sukienki i tuniki. W wersji bardziej ekstrawaganckiej nosimy je pod swetry a nawet pod spódnice.

pre-fall 2015
|Od lewej: Suno, Missoni - fot. serwis prasowy|

Więcej mody na jesień 2015:

Redakcja poleca

REKLAMA