POLECAMY

Naomi Campbell broniła zwierząt teraz je nosi!

Supermodelka za hasłem PETA powtarzała "Wolę być naga niż w futrze" - najwyraźniej zmieniła zdanie!
Naomi Campbell broniła zwierząt teraz je nosi! fot. ONS
PETA (Ludzie dla etycznego traktowania zwierząt) to organizacją broniąca praw zwierząt. W ich głośne kampanie reklamowe włączało się już mnóstwo gwiazd. Pamela Anderson odziana tylko w skąpy strój z sałaty promowała wegetarianizm. Sophie Elis Bextor w mrocznej stylizacji, trzymająca obdarte ze skóry zwierze mówiła "to reszta twojego futra". Peta zaczynała jednak od subtelniejszych i mniej kontrowersyjnych reklam. Najsłynniejsze przedstawiały nagie modelki, które deklarują osłonięte jedynie transparentem PETA, że wolą być nagie niż w futrze. W jednej z tych reklam w 1994 roku brała udział Naomi Campbell.

Teraz podpisała kontrakt reklamowy z firmą projektująca futra - Dennis Basso . Znów naga, ale tym razem okryta futrem, w chustce na głowie prezentuje najnowsza kolekcję. Trudno nam nazwać taką zmianę frontu, ale słowo "hipokryzja" pasuje chyba najlepiej. PETA jest oburzona, a tłumy obrońców i sympatyków zwierząt potępiły już zagranie modelki. Naomi nie jest jednak pierwszą gwiazdą, która zapomniała co robiła wcześniej. Głośna była sprawa m.im Cindy Crawford, która najpierw dla PETA pozowała ze słodkim kotem, a potem ruszyła na wybieg w obszernym futrze. Co wy na takie zachowanie? Hipokryzja, czy los modelki?

Naomi Campbell
w reklamie PETA...... i w reklamie futer Dennis Basso

 Sophie Elis Bextor - dla PETA

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (8)
/3 lata temu
Te zdjęcia są przygnębiające. Widok tej kobiety jest obrzydliwy i pretensjonalny Twarz nie wyraża nic, jest bardziej beznadziejna niż plastikowe buzie najbrzydszych lalek... Żałosne jest tworzenie cierpienia dla "piękna" tak miernej jakości, Te futra wyglądają pięknie tylko na żywych zwierzętach. Fakt, ze dzisiejsza moda opiera się na prymitywnych upodobaniach i tępej próżności jest dołujący. Tym bardziej dołujące jest to, że ta osoba WIE, jak żyją i jak uśmierca się te zwierzęta.... Potworne życie i potworna śmierć dla durnych ludzi....
/6 lat temu
Futra sa piekne,a co do zabijania-jesli nie chcecie zabijac,to sami musicie sie zabic,zycie jest oparte na zabijaniu a te zwierzaczki przynajmniej troche zycia dostaja,gdyby ich nie rozmnazac dla futer,to wogoleby nie zyly.
/6 lat temu
piękne to futro
POKAŻ KOMENTARZE (5)