Modowe newsy tygodnia - MODOgram Polki.pl - Trendy sezonu

MODOgram Polki.pl - modowe newsy fot. FREE Imax/Tree
Co nowego w tym tygodniu?
/ 06.05.2014 07:41
MODOgram Polki.pl - modowe newsy fot. FREE Imax/Tree
Przed wami kolejna dawka modowych newsów. tym razem króluje polska moda, a przede wszystkim polskie top modelki i fotografowie. Co nowego u Anji Rubik i Marcina Tyszki? Czytajcie dalej!

1. Marcin Tyszka tym razem dla Elle France!


Jeden z najlepszych fotografów modowych z polskim paszportem znów górą. Tym razem Marcin Tyszka jest autorem kwietniowej okładki francuskiego Elle. Przed jego obiektywem stanęła Valerija Kelava.

2. Anja Rubik dla Gucci i...Anja Rubik, nasz najlepszy materiał eksportowy została twarzą domu modu Gucci. Już teraz można podziwiać jej kampanię na sezon pre-fall 2014. Oprócz tego polska top modelka zapozowała do świetnej sesji zdjęciowej dla Vogue Paris (zdjęcie po lewej). Gwiazdę fotografował sam Mario Sorrenti.

3. 10. edycja FashionPhilosophy wystartowałaWystartowała 10. już edycja polskiego tygodnia mody. Do niedzieli 10 maja to właśnie tam skupi się rodzimy światek mody. Już niedługo więcej newsów z tej łódzkiej imprezy na Polki.pl.

4. Magdalena Frąckowiak i polski książę


Magdalena Frąckowiak pojawiła się w sesji zdjęciowej do angielskiego Harper's Bazaar. Polska top modelka stanęła przed obiektywem Alexiego Lubomirskiego, czyli jednego z najsłynniejszych fotografów mody świata. Co ciekawsze Alexi jest polskim księciem.

5. Monika JAC Jagaciak w zagranicznych projektach


A na koniec Monika JAC Jagaciak. Piękna Polka pojawiła się w sesji zdjęciowej dla Vogue Brazil (zdjęcie po prawej stronie), a do tego została twarzą słynnego sklepu z luksusową odzieżą Neimann Markus.

Redakcja poleca

REKLAMA