Koszulki Lupoline i Obsessive Lato 2007

Lato jest najpiękniejszą i najbardziej oczekiwaną porą roku, to okres urlopów i wyjazdów, a więc czas gorącego słońca i leniuchowania na plażach, basenach czy w górach.
Edyta Liebert / 30.09.2016 15:38

Lato jest najpiękniejszą i najbardziej oczekiwaną porą roku, to okres urlopów i wyjazdów, a więc czas gorącego słońca i leniuchowania na plażach, basenach czy w górach.Po upalnym dniu, kiedy nadchodzi cieplutka i łagodna noc każda z nas chciałaby wyglądać nadal tak pięknie, zmysłowo i uwodzicielsko jak na plaży.

Na ten wyjątkowy okres firma Lupoline oraz Obsessive przygotowała niezwykłą kolekcje koszulek.

Koszulki Lupoline to kolekcja pełna kobiecego wdzięku z lekkim zabarwieniem erotycznym, ale przypadnie do gustu wszystkim Paniom, w których drzemie nutka uwodzicielki. Projektanci oparli się przede wszystkim na elegancji i zmysłowości kobiecego ciała, które latem połączone z niezwykłą opalenizną potrafią zaskoczyć nawet najbardziej wymagającego mężczyznę. Czerń jako kolor pozostający barwą kojarzoną z największą elegancją i szykiem, jest dominującym kolorem. Prześwitujące haleczki, koronkowe i tiulowe wykończenia nadają kobiecości i zmysłowości. Dodanie akcentów romantycznych nadaje niepowtarzalnego i indywidualnego stylu.
Obok dystyngowanej czerni ważną rolę odgrywają kolorowe wykończenia i dodatki.

Projektanci Koszulek Obsessive oprócz czerni i bieli przyciągają kolorami słodkimi i soczystymi jak letnie owoce, w takich barwach każda z Pań odnajdzie w sobie nutkę słodkiej dziewczynki. Delikatne koszulki wykonane są z prześwitujących tiuli i koronek elegancko wykończone falbankami, kokardkami, motylkami.

Koszulki obu tych firm wykonane są z doskonałej jakości materiałów, a wzornictwo zgodne z najnowszymi trendami w modzie.

Koszulki firm Lupoline oraz Obsessive na pewno będą niezbędnym dodatkiem na wakacyjne noce, dadzą dużo satysfakcji każdej z Pań i onieśmielą każdego Pana.


 

 

Redakcja poleca

REKLAMA