Kolekcja Adidasa dla fanów Star Wars

Adidas Originals podróżuje do “galaktyki daleko, daleko stąd” z linią STAR WARS™ w kolekcji wiosna/lato 2010, jako ekskluzywna współpraca 2 marek
/ 10.12.2009 10:29
Zainspirowana galaktyczną sagą kolekcja STAR WARS™ zawiera buty, ubrania i akcesoria dostępne zarówno w bardzo selektywnej, jak i produkty dostępne w nieco szerszej dystrybucji dla mężczyzn, kobiet, jak i dzieci. Klasyczne bluzy adidas Originals, kilka legendarnych wersji butów typu “sneaker” pokryte zostały motywami i postaciami słynnymi z sagi filmowej.

Na pewno w kolekcji znajdziesz garfiki z Darth Vader’em i Szturmowcem na wyselekcjonowanych produktach Originalsa. Inne kluczowe postacie z filmu STAR WARS™ i niezapomniane sceny pojawią się także w formie grafik w innowacyjnym i niezwykłym stylu.

Wiosenno-letnia kolekcja STAR WARS™ pojawi się w wybranych sklepach adidas Originals na początku roku 2010. Współpraca obejmować będzie także jesienno-zimową kolekcję. Motywy z filmu pojawią się na butach i ubraniach, które będą dostępne w sklepach jesienią 2010.