Finałowa dwunastka Ambasadorów Akademii Stylizacji Zarostu

mężczyzna z brodą fot. Akademia Zarostu, Philips
Sprawdź to!
12.04.2016 13:58
mężczyzna z brodą fot. Akademia Zarostu, Philips

W ramach projektu Akademia Stylizacji Zarostu jury w składzie Dawid Woliński, Wojciech Golik (Barber), Iza Rogulska oraz Karol Krasnodębski (Philips) wybrali dwunastu mężczyzn, którzy zgłosili swoją chęć poddania się metamorfozie i udziału w sesji do trendbooka. Dzięki zaangażowaniu Ambasadorów jeszcze tego lata poradnik będzie dostępny dla wszystkich chętnych Panów.

Zwykle mężczyźni nie zastanawiają się nad swoim wyglądem i stylizacjami tyle co kobiety. Panie mają do dyspozycji sztuczki makijażowe i mogą bawić się coraz to nowymi fryzurami. A Panowie? Ich potencjał stylizacyjny tkwi w zaroście! Aby przekonać do stylizacji zarostu więcej mężczyzn Philips w ramach Akademii Stylizacji Zarostu edukuje i doradza, jak łatwo zmieniać wygląd i odpowiednio dostosowywać go do urody właśnie dzięki stylizacji zarostu. Obecnie trwają przygotowania do wydania trendbooka, gdzie Panowie znajdą wiele przydatnych porad.Casting na modeli, których zarosty zostaną wykorzystane w trendbooku, trwał na Facebooku trzy tygodnie. Jury wybrało finałową dwunastkę Ambasadorów i to właśnie ci Panowie za dwa tygodnie wezmą udział w metamorfozach i sesji zdjęciowej. W Akademii Stylizacji Zarostu będą czekać na nich Dawid Woliński, styliści zarostu oraz fryzur.

W czasie spotkań na żywo Panowie dowiedzą się jak stylizować swój zarost, jak dostosowywać go do kształtów twarzy, wyglądu czy stroju. To jednak nie koniec - finaliści otrzymają trymer do użytku w domu oraz będą mieli możliwość konsultacji online, podczas których eksperci będą pomagać im w samodzielnym otrzymaniu perfekcyjnej stylizacji.

Po metamorfozach Panowie wezmą udział w sesji, z której zdjęcia zostaną wykorzystane przy tworzeniu trendbooka. Dzięki ich zaangażowaniu o możliwościach stylizacji zarostu dowie się więcej mężczyzn – trendbook będzie dostępny jeszcze tego lata.