Bikini Victorias Secret - Trendy sezonu - Modowe newsy

Gigi Hadid fot. ONS.pl
Czy to dobry krok?
Joanna Mroczkowska / 27.04.2016 06:24
Gigi Hadid fot. ONS.pl

Victoria's Secret jest znana tak samo ze swojej seksownej bielizny jak i z wyjątkowych strojów kąpielowych. Jednak jak donoszą zachodnie media marka wycofuje się (przynajmniej powoli), ze sprzedaży bikini. A wszystko uwarunkowane jest tym, że sprzedaż strojów kąpielowych marki okazała się dużo mniejsza niż przypuszczano. Słupki spadają - trzeba coś zmienić.

Victoria's Secret rezygnuje z bikini...?

Oficjalne plany marki są takie by zamienić przestrzeń w sklepach zarezerwowaną dla kolekcji plażowej na tą sportową. Kolekcja Victoria's Secret Sport ma lepsze rokowania. Czyżby Aniołki wyginające się na plaży nie starczyły by bikini sprzedawało się jak świeże bułeczki? A może dziewczyny najpierw chcą dojść do formy a potem zająć się plażowaniem?

 

NOT a drill: 50% off ALL @victoriassecretsport pants in 🇺🇸 stores for a limited time.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Victoria's Secret (@victoriassecret)

Światową branżę zastanawia to posunięcie, które z punktu widzenia użytkownika jest dość odważne...może dziwne? Jednak jesteśmy przekonane, że ci na górze wiedzą co robią - podążają za trendami i zmianami na rynkach. A jak wy oceniacie tę decyzję?

My jeszcze nie mamy bikini z Victoria's Secret, ale może jeszcze zdążymy kupić ten...już historyczny element garderoby? Bo tak jak bielizna czy bikini to pewnego rodzaju obiekt pożądania - tak odzież sportowa z metką marki nie wzbudza naszego zaufania.

Więcej modnych propozycji na wiosnę 2016:

27 hitów z sieciówek do 100 zł Nasz hit! Seksowne mini z aktualnych kolekcji 21 designerskich rzeczy prosto z sieciówek

Redakcja poleca

REKLAMA