Keira Knightley i Danila Valerievich Kozlovsky w reklamie Coco Mademoiselle od Chanel

Zobacz film i sprawdź kto zagrał u jej boku!
Izabela Bielecka-Gnaś / 01.04.2014 11:56

Keira Knightley - Coco Mademoiselle od Chanel 2014

Uosobienie ducha Chanel

Keira Knightley od 2007 roku jest twarzą kultowego zapachu Coco Mademoiselle. Kiedy reżyser Joe Wright dostał propozycję nakręcenia pierwszego spotu reklamowego dla perfum, pracował właśnie z Kerią na planie filmu "Duma i uprzedzenie". Aktorka była dla niego naturalnym wyborem do roli w reklamie Chanel. Młoda, piękna, pełna wigoru, a  jednocześnie subtelna i tajemnicza, doskonale odzwierciedla temperament zapachu Coco Mademoiselle.

Wright i  Knightley  nakręcili razem dwa spoty, w których piękna Keira uwodzi i bawi się w kotka
i myszkę z mężczyznami, pozostając dla nich nieuchwytnym marzeniem. Najnowszy spot na rok 2014 to kolejna część trylogii o kobiecie pełnej uroku, będącej obiektem pożądania,  która zaprasza mężczyzn do niewinnej, acz ekscytującej gry. Jest śmiała, zdecydowana, niezależna i umie doskonale wykorzystać swój urok.

Tajemniczy amant

W najnowszym filmie reklamowym u boku Keiry wystąpił młody, rosyjski aktor Danila Valerievich Kozlovsky. Wschodząca gwiazda kina już budzi wiele pozytywnych emocji w Rosji, rzecz jasna zwłaszcza wśród kobiecej widowni. Teraz debiutuje na arenie międzynarodowej - w nowym spocie Chanel oraz w swojej pierwszej, amerykańskiej produkcji "Vampire Academy: Blood Sisters", która weszła już na ekrany polskich kin.

Koniecznie zobaczcie nowy film reklamowy oraz ekskluzywny wywiad z Keira Knightley, w którym gwiazda opowiada o swojej przygodzie z Chanel, nowym zapachu i najbardziej ekscytujących, trudnych i zabawnych momentach które miały miejsce podczas kręcenia spotu.

Nowy spot reklamowy Chanel Coco Mademoiselle Chanel:


Wywiad z twarzą Coco Mademoiselle Keirą Knightley:


Zapach Coco Mademoiselle:

  • Nuta głowy: sycylijska pomarańcza, kalambriańska bergamota
  • Nuta serca: róża, orientalny jaśmin
  • Nuta bazy: indonezyjska paczula, haitańska wetiweria, wanilia z Réunion, białe piżmo
cena: ok. 470 zl za 100 ml

Redakcja poleca

REKLAMA