Ten bestsellerowy kosmetyk usunie podkład z kołnierza kurtki w 5 sekund

jak usunąć podkład z kurtki puchowej TikTok fot. ImaxTree/ AgencjaFree
Zastanawiasz się, jak usunąć plamy z fluidu i pudru z kołnierza puchowej kurtki? Świetną sztuczką podzieliła się TikTokerka Olivia Rose Smith @oliviarosesmith_. Ubranie będzie wyglądało jak nowe, a cały proces zajmuje dosłownie chwilę. Wszystko, co będzie ci potrzebne to płyn do demakijażu. Sprawdź, jak to zrobić.
/ 18.02.2023 08:00
jak usunąć podkład z kurtki puchowej TikTok fot. ImaxTree/ AgencjaFree

Puchowa kurtka z otulającym kołnierzem to zbawienie, kiedy na zewnątrz pogoda na minusie. Jeśli jest wystarczająco wysoki, można nawet pominąć szalik. Gdy jednak lubisz się malować i fluid i puder to podstawa twojego codziennego make-upu, to, co pewnie denerwuje cię jak diabli, to brudny kołnierz. Trudno tego uniknąć, ale nie jesteś w tym sama — ten problem ma każda z nas. Na szczęście istnieje kilka sposobów, które sobie z nim poradzą i kurtka będzie jak nowa. Zabrudzenia usuniemy m.in. odżywką do włosów, pianką do golenia, wilgotnymi chusteczkami lub płynem do naczyń. 

Jak usunąć plamy z podkładu? 5 sprawdzonych (domowych) sposobów

Genialną metodą, która szybko i łatwo usuwa uparty fluid z kołnierza puchowej kurtki i co najważniejsze — nie niszczy jej — podzieliła się też niedawno TikTokerka Olivia Rose Smith @oliviarosesmith_. Jej krótki film spadł nam z nieba. Gwiazdą jej tutaj płyn micelarny 3w1 do skóry wrażliwej od Garnier Skin Naturals (cena: ok. 23 zł/400 ml). Okazuje się, że ten bestsellerowy kosmetyk, świetnie radzi sobie nie tylko z makijażem, ale jest też skuteczny w walce z zabrudzeniami na ubraniach. Cały proces zajmuje chwilę.

Jak zmyć podkład z kurtki płynem micelarnym? Wystarczy zwilżyć nim wacik i delikatnie przetrzeć kołnierz. Wynik? Po plamach ani śladu. Udostępniony film polubiło ponad 6 tysięcy użytkowników. Dziewczyny są nim zachwycone i określają go, jako „trik życia". 

@oliviarosesmith_ You are WELCOME xxxxx #hacksoflife #learnontiktok #hacks ♬ original sound - Olivia Rose

 

Garnier Skin Naturals Płyn Micelarny 3w1 Skóra Wrażliwa 400ml
 fot. Płyn micelarny 3w1 do skóry wrażliwej, Garnier Skin Naturals, cena: ok. 26 zł/400ml

Czytaj także:
4 sprawdzone sposoby na plamy po antyperspirancie
Jak usunąć plamy ze szminki? Domowe sposoby
 

Redakcja poleca

REKLAMA