Modne kombinezony jesień 2016 - Trendy sezonu - Ubranie na randkę

szczęśliwa kobieta fot. FREE Imax/Tree
Na pewno będziecie się czuć w tym wyjątkowo
Joanna Mroczkowska / 05.09.2016 09:02
szczęśliwa kobieta fot. FREE Imax/Tree

Od długiego już czasu stylistki i styliści lansują kombinezony. Ubierają w nie gwiazdy na czerwone dywany (i nie tylko), modelki w sesjach zdjęciowych do magazynów i siebie samych na ulicach. I to właśnie kombinezon uważają za najlepsze rozwiązanie na wieczór...w tym na randkę.

Modne kombinezony na jesienną randkę

Niestety wciąż ta część garderoby jest niedoceniana. Może z powodu skomplikowanej budowy, a może trudności w użyciu? Niemniej uważam, że styliści mają rację i w kombinezonie będziemy wyglądać najefektowniej na randce.

Na co dzień na pewno byśmy go nie założyły, więc jest wyjątkowy, a do tego wygląda lepiej niż dżinsy czy miniówka. Jesienią na pewno stawiam na kombinezon, przede wszystkim w wieczorowej (randkowej) wersji.

Kombinezon daje szybszą opcje wyboru, nie trzeba kombinować, co z czym zestawić. Zakładasz kombinezon i cały look gotowy, modnie a przy tym bardzo wygodnie! Jest ponadczasowy i w zależności od dodatków stylizacja może mieć różny charakter. Ze szpilkami sexy, a np. z balerinkami wygodnie i stylowo, tak samo z ramoneską rockowo, a z marynarką elegancko!

- Agnieszka Dębska, stylistka magazynu "Flesz"

kombinezony
1. kombinezon C&A, ok. 99 zł, 2. kombinezon Coast, ok. 749 zł /Zalando.pl, 3. kombinezon Zara, ok. 199 zł, 4. kombinezon C&A, ok. 179 zł

Często gwiazdy maja problem z wybraniem outfitu na swój wieczorowy event. To tak jak z kobietą i ważną randką. Doradzam kombinezon bo to niezwykle stylowy i wygodny strój, który wystarczy dostylizować odpowiednią biżuterią i najlepiej szpilkami. Wybierając go w sklepie, należy zwrócić uwagę na proporcje ramion do talii i na głębokość dekoltu.

- Robert Kiełb, stylista

Redakcja poleca

REKLAMA