Zegarki Lorus

Jesienna kolekcja marki Lorus powstała w oparciu o kanony klasycznego wzornictwa. Elegancję i stonowany szyk nowych zegarków podkreślono wytwornością różowego złota.
/ 23.08.2007 18:47
Jesienna kolekcja marki Lorus powstała w oparciu o kanony klasycznego wzornictwa. Elegancję i stonowany szyk nowych zegarków podkreślono wytwornością różowego złota.

Szlachetne materiały i klasyczne formy to cechy charakterystyczne nowej linii zegarków marki Lorus. Jesienna kolekcja została przygotowana z myślą o osobach, które cenią elegancję i dyskretny szyk użytecznych dodatków.

Projektanci marki po raz pierwszy w przygotowaniu kolekcji wykorzystali różowe złoto – materię, która silnie zaznaczyła swoją obecność w najnowszych tendencjach designu zegarków. W kolekcji znalazły się modele zarówno dla kobiet, jaki i mężczyzn wykonane z tego kruszcu.

Nowa linia zegarków została utrzymana w stonowanej kolorystyce charakterystycznej dla jesiennego sezonu. Skórzane paski, przytrzymują na dłoni prostokątne i owalne koperty, których tarcze ozdobiono oryginalnymi podziałkami minutowymi i godzinowymi. Męskie modele zostały dodatkowo wyposażone w praktyczne indeksy i wskaźniki, które ułatwiają odmierzanie czasu, oraz nadają zegarkom sportowy charakter.

Kolekcja składa się z 28 nowych modeli.

Zegarki marki Lorus są dostępne w salonach Time Trend (dawne salony Zibi) oraz w sklepach partnerów handlowych na terenie całej Polski.

Cena zegarków:

RF844BX9: 295 PLN, RP804AX9: 279 PLN, RXH70EX9: 169 PLN, RG826CX9: 175 PLN

Marka Lorus jest obecna na rynku od 1982 roku. Zegarki Lorus to przede wszystkim modna stylistyka oraz wysoka jakość mechanizmów i wykonania, która gwarantowana jest przez Seiko Watch Corporation. Jakość tę potwierdza również 25 – letnia tradycja marki oraz miliony użytkowników na całym świecie. Motto firmy brzmi: Lorus – Ciesz się Życiem! - zegarki tej marki dedykowane są ludziom młodym duchem, aktywnym, pozytywnie nastawionym do życia i potrafiącym się nim cieszyć każdego dnia.

Redakcja poleca

REKLAMA