Zegarki dla mężczyzn

Atlantic wprowadza na polski rynek nowy zegarek z linii Worldmaster – najnowszego kontynuatora tej klasycznej linii zegarków. Zegarki dostępne są na polskim rynku już od ...
/ 11.06.2007 10:22
Atlantic wprowadza na polski rynek nowy zegarek z linii Worldmaster – najnowszego kontynuatora tej klasycznej linii zegarków.

Zegarki dostępne są na polskim rynku już od ponad pół wieku. Pojawiły się dokładnie w 1950 roku i przez wiele lat wiodły prym na zegarmistrzowskim rynku - od roku 1965 do początku lat 90 były marką numer jeden w Polsce. Atlantic to zegarek często przekazywany w Polsce z pokolenia na pokolenie. W serwisach nadal zdarzają się modele z połowy dwudziestego wieku, które klienci przynoszą na wymianę paska lub renowację.

Worldmaster Square

Worldmaster to jedna z klasycznych linii Atlantica, znana z okrągłych kopert i skórzanych pasków. W najnowszym modelu zerwano częściowo z tradycją i zastąpiono okrągłą tarczę, kwadratową, nadając zegarkowi bardziej współczesny wygląd. Oprócz zmian w estetyce pomyślano o ponadczasowości tego model. Brak rys zapewnia szafirowe szkiełko z powłoką antyrefleksową, trwałość - masywna stalowa koperta, a dokładność i bezawaryjność szwajcarski mechanizm - automat, który sam nakręca się noszony na ręku. Elegancję tarczy podkreślają nakładane ręcznie srebrne indeksy, trójkątne nawiązujące do nich wskazówki, oraz elegancki skórzany pasek.

Cechy zegarka:
  • Automat,
  • Koperta ze stali szlachetnej,
  • Szafirowe szkło z jednostronna powłoka antyrefleksową,
  • Wodoszczelność do 50 m (5 atmosfer),
  • Ręcznie nakładane indeksy,
  • Skórzany pasek.

Cena: 1799 zł

Redakcja poleca

REKLAMA