Stylizacje z czarną wstążką - Trendy sezonu - Fashionistka

moda wiosna 2016 fot. FREE Imax/Tree
Dowiedzcie się o co chodzi!
Joanna Mroczkowska / 24.03.2016 14:29
moda wiosna 2016 fot. FREE Imax/Tree

Pewnie zastanawiacie się o co chodzi? Oczywiście o czarną wstążkę, która zastępuje wielu fashionistkom wszelkie dodatki. Zaczęło się wszystko kilka miesięcy temu gdy Chloe na swoim wiosenno-letnim pokazie użyła czarnego szalika jako uzupełnienia wielu looków na wybiegu.

Trend ten ewoluował i z szalika została sama wstążka, którą możecie kupić za symboliczne pieniądze w każdej pasmanterii. Koniecznie jednak musi być czarna!

Czarna wstążka hitem sezonu?

Jak widać tak niewiele może zmienić każdy look. Niezależnie od stylu całości tego typu dodatek sprawi, że wszystkie zestawy nabiorą modowego smaczku a wy będziecie mogły poczuć się jak światowe fashionistki, które znają najnowsze tendencje. Same możecie się przekonać, że nie trzeba wydawać wielkich pieniędzy by być modną. Jak wam się podoba ten niedrogi dodatek? Któraś się skusi? Bo my już szukamy najbliższej pasmanterii ;)

Wskazówka! Wstążkę w tym stylu możecie wiązać nonszalancko jak szalik z wiszącymi połami, przylegle przy szyi jak Chiara Ferragni (zdjęcie z Instagrama poniżej), lub robić z niego kokardkę. Co wam się żywnie podoba.

 

My look for Celine #TheBlondeSaladGoesToParis Pic by @timuremek_photography

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Chiara Ferragni (@chiaraferragni)

wstążka
fot. FREE

wstążka

Więcej modowych hitów:

Nowy trend - stanik noszony na top? Do bikini zrewolucjonizuje modę plażową? 15-latka została twarzą Chanel?!

Redakcja poleca

REKLAMA