Nowe chronografy Lorus

Lorus wprowadza do sprzedaży trzy nowe chronografy. Zegarki mają nietypowy, jak na tego typu modele, prostokątny kształt koperty o lekko wypukłej linii.
/ 14.09.2007 22:18
Lorus wprowadza do sprzedaży trzy nowe chronografy. Zegarki mają nietypowy, jak na tego typu modele, prostokątny kształt koperty o lekko wypukłej linii.

Projektanci marki Lorus w najnowszej kolekcji chronografów postawili na niebanalny wygląd tarczy. Wyłamując się z klasycznych zasad projektowania zegarków tego typu zaproponowali swoją wersję - z prostokątną tarczą o lekko wypukłej linii.

Trzy nowe chronografy to funkcjonalne zegarki o sportowym charakterze. Zostały wyposażone w szereg użytecznych funkcji, między innymi: stoper, który odmierza czas z dokładnością do 1/20 sekundy, datownik, możliwość ustawienia drugiego czasu. Wszystkie modele są chronografami z międzyczasem i charakteryzują się wodoodpornością do 100 m.

Koperty i bransolety nowych zegarków zostały wykonane ze stali szlachetnej, a ich tarcze chroni szkło mineralne, gwarantuje to dużą wytrzymałość nawet przy najbardziej ekstremalnych warunkach eksploatacji. Chronografy są dostępne w trzech wersjach kolorystycznych: z czarną tarczą i biało-czerwonymi indeksami, z białą tarczą i czerwono-czarnymi indeksami oraz z granatową tarczą, na której parametry są mierzone żółtymi wskazówkami, a podziałki czasowe mają kolor biały.

Cena zegarków: 285 PLN

Nowe chronografy marki Lorus będą dostępne od października Br. w salonach Time Trend (dawne salony Zibi), oraz w sklepach partnerów handlowych na terenie całej Polski.

Marka Lorus jest obecna na rynku od 1982 roku. Zegarki Lorus to przede wszystkim modna stylistyka oraz wysoka jakość mechanizmów i wykonania, która gwarantowana jest przez Seiko Watch Corporation. Jakość tę potwierdza również 25 – letnia tradycja marki oraz miliony użytkowników na całym świecie. Motto firmy brzmi: Lorus – Ciesz się Życiem! - zegarki tej marki dedykowane są ludziom młodym duchem, aktywnym, pozytywnie nastawionym do życia i potrafiącym się nim cieszyć każdego dnia.

Redakcja poleca

REKLAMA