POLECAMY

6 trendów w obuwiu, o których będzie głośno jesienią 2015

Sprawdź je już teraz!
6 trendów w obuwiu, o których będzie głośno jesienią 2015 fot. FREE Imax/Tree

Przed wami 6 najmocniejszych trendów w obuwiu na jesień i zimę 2015/2016. Oczywiście żadnych diametralnych zmian nie zarejestrowałyśmy jednak po obserwacji wybiegów mody można było w łatwy sposób wyłonić zwycięzców. Zatem zaczynamy!

Modne buty na jesień i zimę 2015/2016

Wielkim hitem będą wszelkiego rodzaju zdobienia. Ekscentryczny obcas pojawiał się na pokazach już wcześniej jednak w nadchodzących sezonach to niemal must-have. Wygięty, wysadzany kamieniami czy tak jak na pokazie u Diora - sama konstrukcja. Wszystkie udziwnienia są jak najbardziej na miejscu. Oprócz obcasa modne będą buty "na bogato". Dżety, kamienie, hafty, odblaski i wszelkiego rodzaju inkrustacje na butach na pewno odmienią nie jedną stylizację.

modne buty jesień 2015
|Ozdobny obcas na pokazie Dior i inkrustacje na wybiegu House of Holland|

3. mocnym trendem sezonu są niezaprzeczalnie - frędzle. Mogą występować w jakiejkolwiek formie. Od maksymalnej jak na pokazie Etro po delikatne wstawki jak np. przy mokasynach.

Kolejnym hitem jesieni i zimy będą wszelkiego rodzaju wiązania. Sznurowadła i charakterystyczne sznurowania występują w wielu formach. Od klasycznych po kilkudziesięciocentymetrowe jak w przypadku kozaków za kolano. Sznurku górą!

modne buty jesień 2015
|Od lewej: Etro, Nicholas K, Rochas|

A na koniec futro. Jak się można było spodziewać futrzaki powracają w zimnych sezonach. I tak jak w przypadku wszystkich tych trendów pojawiają się one w maksymalnych formach i tych najbardziej ekstrawaganckich. Futrzane szpilki, kalosze i kozaki. Im więcej i bardziej odważnie tym lepiej!

Więcej mody na jesień i zimę:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/2 lata temu
o mój Boże
/2 lata temu
Tego nie można nazwać butami,to jakieś maszkarony.Az wstyd,że cos tak obrzydliwego może nosic kobieta.Projektanci chyba wzieli dopalacze.
/3 lata temu
Bardzo fajne prognozy i świetnie się je ogląda. Niestety pewnie aura wymusi coś bardziej przyziemnego.
POKAŻ KOMENTARZE (1)