Damski zegarek firmy Lorus

Delikatność biżuteryjnej bransolety i blask osadzonych wokół tarczy kryształów to dwie cechy, które charakteryzują nowe damskie zegarki marki Lorus.
/ 19.09.2007 21:56
Delikatność biżuteryjnej bransolety i blask osadzonych wokół tarczy kryształów to dwie cechy, które charakteryzują nowe damskie zegarki marki Lorus.

Nowa jesienna kolekcja marki Lorus dla kobiet to trzy biżuteryjne zegarki z kryształowymi dekoracjami wokół tarczy. Najnowsze modele to propozycja dla eleganckich kobiet, które poszukują klasycznych dodatków pasujących zarówno do dziennego, jaki i wieczorowego stroju.

Nowe zegarki zostały przygotowane w trzech wersjach kolorystycznych: srebrnej, do wyboru z białą i błękitną tarczą, oraz w wersji złotej z białą tarczą. Wokół kopert wszystkich trzech modeli wykonano dekoracyjny, dyskretnie połyskujący motyw z kryształów.

Połączenie sztywnej części bransolety, na której została osadzona koperta zegarka z częścią wykonaną z łańcuszka o prostokątnych ogniwach zapewnia komfort dopasowania do przegubu dłoni.
Cena: 179 PLN - pozłacany, 169 PLN - srebrny z niebieską tarczą, 159 PLN - srebrny z białą tarczą.
Zegarki z jesiennej kolekcji marki Lorus będą dostępne w salonach Time Trend (dawne salony Zibi) oraz w sklepach partnerów handlowych na terenie całej Polski od października Br.

Marka Lorus jest obecna na rynku od 1982 roku. Zegarki Lorus to przede wszystkim modna stylistyka oraz wysoka jakość mechanizmów i wykonania, która gwarantowana jest przez Seiko Watch Corporation. Jakość tę potwierdza również 25 – letnia tradycja marki oraz miliony użytkowników na całym świecie. Motto firmy brzmi: Lorus – Ciesz się Życiem! - zegarki tej marki dedykowane są ludziom młodym duchem, aktywnym, pozytywnie nastawionym do życia i potrafiącym się nim cieszyć każdego dnia.

Redakcja poleca

REKLAMA