Jak prawidłowo suszyć włosy?

Suszarka Philips fot. materiały prasowe
Za kondycję naszych włosów odpowiada nie tylko odpowiednia pielęgnacja, ale także stylizacja. Jak dbać o włosy? Przede wszystkim trzeba wybrać odpowiedni sprzęt!
Suszarka Philips fot. materiały prasowe

Poświęcasz dużo czasu swoim włosom? Wybierasz dobre kosmetyki, regularnie stosujesz maski, a także chronisz je przed słońcem? A one... wciąż są suche i pozbawione blasku? Okazuje się, że nie wystarczy tylko odpowiednia pielęgnacja. Potrzeba rozwiązań, które uchronią włosy przed nadmiernym przesuszeniem. Z pomocą przychodzi technologia, dzięki której powstają bezpieczne sprzęty do włosów, takie jak inteligentne suszarki z jonizacją. Nie tylko chronią włosy przed działaniem wysokiej temperatury, ale też dbają o ich strukturę i wygląd. 

Jaka powinna być dobra suszarka?

Przede wszystkim powinna być delikatna. Bezpieczna suszarka nie powinna niszczyć włosów, nawet przy użyciu najwyższej temperatury. To jeszcze nie wszystko. Suszarka powinna być także inteligenta — tak, by dopasować działanie do potrzeb włosa. Tylko wtedy zapewni bezpieczne, ale i efektywne suszenie. Na co poza tym zwracać uwagę? Sprzęt powinien być prosty w obsłudze — jeśli przypadkowo zmienimy  ustawienia, powinniśmy z łatwością je przywrócić. Dla pań lubiących dużą objętość włosów ważny też będzie wygodny dyfuzor. 

Suszarka Philips z technologią SesneIQ 

Marka Philips przedstawia nową suszarkę z technologią SenseIQ. To inteligentne urządzenie, które dopasowane jest do różnych potrzeb włosów. Jego tajemnica tkwi w spersonalizowanej pielęgnacji, która pomaga zachować ich zdrowy i piękny wygląd. Technologia SenseIQ bada temperaturę włosów 12.000 razy podczas przeciętnego suszenia. Następnie dostosowuje parametry nawiewu do ciepła włosów. Dzięki temu nie są one przegrzane i zachowują aż do 95% naturalnego nawilżenia! Zaletą urządzenia jest podwójna jonizacja, która sprawia, że ich powierzchnia jest odpowiednio wygładzona. Dzięki temu wyglądają zdrowo, są lśniące i jedwabiście gładkie bez dodatkowej stylizacji!

Dlaczego warto wybrać suszarkę Philips?

To, co odróżnia suszarkę Philips od pozostałych suszarek, to pomiar temperatury włosa zamiast powietrza. Dzięki temu suszarka nie przegrzewa włosów, w konsekwencji zachowując je wolnymi od zniszczeń. SesnseIQ posiada aż 5 cyfrowych ustawień oraz tryb manualny. Dzięki temu możesz delikatnie lub szybko suszyć, kręcić loki i masować skórę głowy. Suszarka sama rozpoznaje użytą nasadkę i dobiera do niej odpowiedni program. Inteligentny silnik daje o 30% szybsze rezultaty, porównywalne do urządzeń o mocy 2300W. Poza tym suszarka niezwykle stylowo wygląda! W zestawie SenseIQ znajdziesz również dyfuzor, masażer skóry głowy oraz koncentrator powietrza.

Z takim sprzętem można suszyć włosy bez wyrzutów sumienia! 

 

Materiał powstał z udziałem marki Philips.