Ta suknia udowadnia, że dodatkowe kilogramy nie przeszkadzają w wyborze wymarzonej kreacji ślubnej. Efekt zaskoczył wszystkich

Wiele panien młodych martwi się, czy na ślub wypada założyć suknię z odkrytymi ramionami. Dodatkowe kilogramy nie muszą stanowić problemu.
/ 04.01.2021 10:32

Wybór sukni ślubnej w większym rozmiarze może stanowić problem, ponieważ wiele fasonów dobrze prezentuje się na szczupłej figurze, a dodatkowe koronki, warstwy i zdobienia mogą optycznie pogrubiać. To dlatego Joanna, uczestniczka programu „Panny młode ponad miarę”za wszelką cenę starała się uniknąć odkrywania ciała. Izabela Janachowska przekonała ja jednak, by zmieniła zdanie...

Suknia zaproponowana przez Izabelę Janachowską spodobała się wszystkim

Bohaterami jednego z odcinków „Panny młode ponad miarę” byli Joanna i Andrzej. Para poznała się lata temu dzięki wspólnej koleżance. Ich wielką pasją jest kino.

Po 11 latach postanowili wziąć ślub, jednak mieli problem z doborem odpowiednich kreacji na ten ważny dzień. Oboje chcieli, by stroje zamaskowały mankamenty ich figur, a uwypukliły atuty.

Z pomocą przyszła Izabela Janachowska, która postanowiła wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom. Jednak suknia, jaką zaproponowała Joannie, zaskoczyła przyszłą pannę młodą.

Asia marzyła o sukni w kształcie litery A, z zakrytymi plecami i ramionami. Przymierzyła 5 modeli, a wybór padł na ten, jakiego nigdy sama by nie wybrała. Suknia Asi pięknie podkreślała dekolt, eksponując jej kształty.

Nie myślałam, że będę tak wyglądać.
- skomentowała zaskoczona Asia.

Andrzej w smokingu prezentował się niczym filmowy James Bond.

Mama panny młodej nie potrafiła ukryć łez wzruszenia, a narzeczony nie potrafił przestać patrzeć na swoją ukochaną.

Jeśli bez efektu szukasz sukni ślubnej w większym rozmiarze, zamiast przebierać w modelach skrojonych na filigranowe kształty, warto zdecydować się na suknię plus size.

Czytaj więcej o wyborze sukni ślubnej:
Ta suknia ślubna to hit na Instagramie. Nigdy nie widziałyśmy piękniejszej...
Oto najbardziej kontrowersyjne suknie ślubne gwiazd. Włożyłabyś taką?
Suknia ślubna nie musi kosztować fortuny. Oto 10 modeli za mniej niż 1000 zł

 

KOMENTARZE (0)

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA