Planujesz urlop nad morzem? Przyda ci się trikini - dwuczęściowy kostium kąpielowy z maseczką

Trikini - bikini z maseczką fot. Adobe Stock
Kostium, który miał być żartem projektanta, wchodzi do oferty marek oferujących bieliznę. Trikini, czyli dwuczęściowy kostium kąpielowy z maseczką w tym samym kolorze może być hitem plaż.
/ 21.05.2020 08:49
Trikini - bikini z maseczką fot. Adobe Stock

Trudno wyobrazić sobie opalanie się w maseczce ochronnej, ale dziś nikt nie wie, jak będą wyglądać tegoroczne wakacje. Na południu Europy coraz więcej firm oferuje trzyczęściowe kostiumy kąpielowe, składające się ze stanika, fig i maseczki.

Nic dziwnego - jeśli podczas urlopu konieczne będzie noszenie maseczki, szkoda by ta psuła efekt stylizacji. Coraz więcej hoteli przygotowuje się do sezonu letniego, więc nawet jeśli spędzimy wakacje w Polsce, mamy przecież piękne nadbałtyckie plaże.

Trikini - nowy plażowy trend?

Modny strój kąpielowy i maseczka ochronna w przypadkowym kolorze? To nie może wyglądać dobrze i z pewnością zepsuje cały efekt. Mimo trwającej epidemii chcemy przecież odpocząć i skorzystać z dobrej wakacyjnej pogody.

Coraz więcej firm oferuje kostiumy kąpielowe w zestawie z maseczką wykonaną z tego samego materiału i w tym samym kolorze. Wzór obecny na staniku lub figach jest powielany na maseczce, dzięki czemu tworzy spójną plażową stylizację.

Trudno przewidzieć, czy rzeczywiście stanie się tegorocznym hitem modowym, ale faktem jest, że coraz więcej osób traktuje maseczkę jako przemyślany element garderoby. Obecnie jej noszenie jest koniecznością, więc mimo że wiele osób oburza się na to, że tworzy się nowa, dziwna moda, w sprzedaży dostępne są maseczki z przeróżnych materiałów i w najbardziej finezyjnych wzorów.

Wśród nich nie brakuje ozdobionych modeli cekinami czy w zwierzęce wzory. Modne jest dopasowywanie maseczki pod kolor stroju, zatem trikini znakomicie wpisuje się w ten trend :)

Zobacz więcej informacji:Kiedy można zdjąć maseczkę w miejscu publicznym?Czy w wakacje aby wejść na plażę, będziemy stać w kolejkach?Jedno województwo wygrało już z epidemią koronawirusa?

Redakcja poleca

REKLAMA