Wpadka Amazona. T-shirty dla dzieci z hasłem „Enjoy Cocaine”

amazon fot. screen Twitter: @lostateminor
Największy sklep internetowy na świecie zaliczył niezłą wpadkę. Oburzenie internautów wywołały koszulki dla dzieci z hasłem „Enjoy Cocaine”. Amazon wycofał kontrowersyjne t-shirty ze sprzedaży.
Małgorzata Germak / 08.05.2018 14:24
amazon fot. screen Twitter: @lostateminor

Na Amazonie pojawiły się w sprzedaży koszulki dla dzieci z hasłem przypominającym logo Coca-Coli. Jednak po drugim rzucie oka okazuje się, że na dziecięcych ubrankach jest parodia hasła „Enjoy Coke” – i napis brzmi „Enjoy Cocaine”. Pod napisem pojawia się falista linia z białego proszku.

Absolutny HIT! Elektryczna deskorolka w dyskoncie. Idealna jako prezent na komunię i... ta cena!

Afera zaczęła się od komentarza jednej z kupujących, która zwróciła uwagę na ten dość kontrowersyjny produkt w dziecięcym asortymencie.

Przyznaję, szukałam podobnych koszulek, ale co to jest do cholery?!
– napisała internautka.

Rzecznik Amazona szybko odniósł się do sprawy, zapewniając, że t-shirty „Enjoy Cocaine” zostały wycofane ze sprzedaży. „Sprzedawca odpowiedzialny za te przedmioty musi liczyć się z utratą konta w naszym sklepie” – zastrzegł. „Sprzedawcy muszą przestrzegać naszych wytycznych, a ci, którzy tego nie zrobią, poniosą konsekwencje” – dodał.

Produkty z hasłem „Enjoy Cocaine” były sprzedawane przez zewnętrznego sprzedawcę, który również oferował koszulki dla dziewczynek w kolorze niebieskim i różowym oraz dla dzieci w wieku od dwóch do dwunastu lat. Ubranka były oznaczone jako wysyłane z Estonii.

źródło: Telegraph.co.uk

Czytaj też:Oto nowa gwiazda internetu! Xherdan jest łysy i pomarszczony. A do tego jaką ma minę!
Oszuści podszywają się pod sieć Biedronka! Chcą wyłudzić dane z kont bankowych

Redakcja poleca

REKLAMA