Przepowiednie z Włoch fot. Adobe Stock

„To nie będzie ostatni wirus”. Objawienie z Trevignano Romano ma nas ostrzec przed kolejną pandemią?

Włoszka Gisella Carda doznała objawienia Matki Bożej, która miała ją przestrzec przez katastrofami, jakie czekają ludzkość. Koronawirus to dopiero początek.
/ 16.10.2020 09:55
Przepowiednie z Włoch fot. Adobe Stock

Przepowiedni dotyczących przyszłości nie brakuje, co i rusz dowiadujemy się o wizjach, które wiele osób mogą naprawdę przerazić. Zwłaszcza wtedy, gdy po czasie okazuje się, że było w nich ziarno prawdy. 

Tak jest właśnie w przypadku objawień z Trevignano Romano, które już w 2019 roku mówiły o pandemii koronawirusa. Okazuje się, że zdaniem medium to jeszcze nie koniec katastrof, z którymi będzie zmagać się ludzkość. 

Objawienia z Trevignano Romano o koronawirusie

Antyradio.pl przytoczyło wizje Włoszki, Giselli Cardy, która przekonuje, że od kilku lat rozmawia z samą Matką Bożą, a czasami także Jezusem Chrystusem.

Przepowiednie Cardy nazywane są powszechnie objawieniami z Trevignano Romano. Kobieta, która sama siebie nazywa przekaźnikiem między boskimi istotami a ziemią, już we wrześniu 2019 roku informowała, że czeka nas zaraza, która przyjdzie z Chin. Czy mówiła o koronawirusie? 

Módlcie się za Chiny, bo stamtąd przyjdą nowe choroby. Wszystko już gotowe, by zanieczyścić powietrze nieznanymi bakteriami - brzmiała przepowiednia 

Gisella Carda w ostatnim czasie poinformowała, że Maryja przekazała jej wiadomość o kolejnych katastrofach, które czekają ludzi w najbliższym czasie. Koronawirus to dopiero początek, a my będziemy się zmagać jeszcze z nie jedną pandemią. 

Dzieci moje, to nie będzie ostatni wirus, który przyjdzie z ziemi, ale spodziewajcie się innych rzeczy, trzęsienia ziemi i zarazy, świat jest tego pełny, a wielu, mimo tego wszystkiego, już oddało duszę diabłu. Dzieci, to jest czas nawrócenia, módlcie się i wierzcie w Ewangelię, ja obiecuję wam ochronę - miała przekazać Cardzie Matka Boża 

Kościół nie zajął oficjalnego stanowiska dotyczącego objawień z Trevignano Romano. Nie potwierdził, ani nie zaprzeczył ich prawdziwości. 

Zobacz więcej przepowiedni: 
Krzysztof Jackowski ostro o życiu po epidemii: "Zostaniemy zakneblowani"
Jasnowidz Jackowski zapowiada coś gorszego od koronawirusa. Czeka nas katastrofa w te wakacje
Kto wygra wybory i co czeka Polskę za 2 lata? Nowe przepowiednie Jackowskiego wiele wyjaśniają