Reklama Allegro "Czego szukasz" bal przebierańców

Allegro po raz kolejny pokazuje, jak robić reklamy!
"Bal przebierańców" to druga z serii reklam Allegro. Jej poprzedniczka  - "Czego szukasz w święta" podbiła setki internautów. "Bal przebierańców" jak przystało na kolejną reklamę Allegro, wzrusza do łez.

"Czego szukasz w święta" czyli wzruszająca reklama świąteczna w prezencie od ... Allegro!

Fabuła, którą pokochałyśmy od pierwszego wejrzenia

Bohaterkami krótkiego filmu są mama i jej córka. Dziewczynka wybiera się na szkolny bal przebierańców. Razem z mamą idą do sklepu i kupują tam ozdobę na włosy. Wychodząc, widzą inną dziewczynkę (najprawdopodobniej z klasy), która ma na sobie identyczny strój. Mama dziewczynki postanawia więc własnoręcznie wykonać coś dla córki. Pomimo wielu prób, żaden ze strojów nie przypada dziecku do gustu. W końcu dziewczynka przynosi tablet. Zamawiają przesyłkę, w której ma znajdować się idealne ubranko na bal. Mała bohaterka filmu ostatecznie zakłada śliczną (chociaż bardzo prostą) czerwoną sukienkę.
 
Skąd ten wybór? Tego dowiadujemy się już na balu. Mama dziewczynki przegląda korkową tablicę z ilustracjami dzieci, pt. "Kim chcesz zostać?". Widzimy ilustracje baletnicy, kosmonauty, czy biznesmena. Uwagę kobiety przykuwa jej prywatne zdjęcie sprzed kilku lat. Ma na nim czerwoną sukienkę. Tak, taka samą, jak tę, którą zamówiła dziewczynka.

10 najlepszych reklam społecznych z ostatnich lat

W punkt...

Muzyka jak z bajki o Kopciuszku. Fabuła nie pozwala się nie wzruszyć. Całość chwyta za serce, bo film, chociaż jest reklamą, pełen jest ciepłych uczuć, miłości i serdeczności. Pokazuje też, jak ważni są dla nas rodzice.
 
Allegro po raz kolejny udowodniło, że da się zrobić reklamę, którą ogląda się z zainteresowaniem, przejęciem i wzruszeniem.
KOMENTARZE (4)