Wizja Krzysztofa Jackowskiego na rok 2021 fot. Adobe Stock

Krzysztof Jackowski miał wizję dotyczącą 2021 roku. „Jestem przygnębiony, bo to nie będzie dobry rok”

„Medium z Człuchowa” przewiduje, że choć pandemia się uspokoi, czeka nas coś o wiele gorszego. Możliwe, że jeszcze zatęsknimy za ostatnimi miesiącami.
/ 26.11.2020 11:53
Wizja Krzysztofa Jackowskiego na rok 2021 fot. Adobe Stock

Krzysztof Jackowski od wielu lat zajmuje się jasnowidzeniem i przepowiedniami dotyczącymi przyszłości. Polakom dał się poznać, kiedy pomagał policji w głośnych sprawach zaginięć i zbrodni, takich jak np. poszukiwania Iwony Wieczorek czy Dawidka z Grodziska Mazowieckiego. Wiele z jego przepowiedni się sprawdziło, co przysporzyło „medium z Człuchowa” niemałej sławy. 

Krzysztof Jackowski o 2021 roku

Od pewnego czasu Krzysztof Jackowski działa głównie w internecie, gdzie prowadzi kanał na YouTube. Publikuje tam swoje przepowiednie na najbliższe miesiące i odpowiada na pytania i prośby widzów. W jednym z ostatnich filmów postanowił podzielić się swoją wizją dotyczącą roku 2021. Niestety nie ma dobrych wieści. 

Jestem przygnębiony, bo to nie będzie dobry rok. Rola jasnowidza w tym okresie jest szalenie trudna, ponieważ wiele z was by chciało dat, konkretów - to nie takie proste. Ten czas niedobry jest bardzo blisko, tak to wygląda. Pierwsze co mi się kojarzy - będzie wielki sprzeciw w Europie. To się wydarzy pierwsze, jacyś politycy czy państwa zrobią gwałtowny sprzeciw. Po drugie jest przygotowana jakaś prowokacja na Iran. Będzie mowa o skażeniu czegoś - to skażenie będzie nieprawdziwą informacją, a będzie o tym bardzo głośno - przewiduje jasnowidz z Człuchowa.

A co z pandemią koronawirusa? Jackowski przekazał, że jego zdaniem pandemia w nowym roku zacznie się uspokajać, jednak nie mamy się z czego cieszyć. Jasnowidz zdradził, że czeka nas coś o wiele gorszego i jeszcze będziemy tęsknić za „obecną normalnością”. Zdaniem medium musimy liczyć się z mocnym ograniczeniem naszych praw, a na ulicach pojawi się wojsko.

Niby się trochę uspokaja z zarazą. Ja mam wrażenie, że przyjeżdża dużo wojska w Polsce. Że my będziemy w domach, a pełno wojska będzie chodziło na ulicach. Dużo żołnierzy, jakby mieli przejąć porządek. Ja mam bardzo dziwne wrażenie jedno. Jak gdyby ten rząd nie poprowadzi do końca tej kadencji. On zrzuci władzę z siebie. Ale uwaga - zamienione to będzie na wojsko. Był taki moment, że poczułem, jak wojsko przejmuje decyzyjność. Coś się stanie z praworządnością. Za kilka miesięcy normalność ta, którą mamy, będzie się wydawała fajną normalnością - wyjaśnił Jackowski

Zobacz więcej przepowiedni Krzysztofa Jackowskiego: 
Krzysztof Jackowski ostro o życiu po epidemii: "Zostaniemy zakneblowani"
Jasnowidz Jackowski zapowiada coś gorszego od koronawirusa. Czeka nas katastrofa w te wakacje
Kto wygra wybory i co czeka Polskę za 2 lata? Nowe przepowiednie Jackowskiego wiele wyjaśniają