Krzysztof Jackowski krytykuje działania polskiego rządu. „Oni sami nie wierzą w tego wirusa”

Jasnowidz z Człuchowa jasno określił, co sądzi o panującej pandemii i znaczeniu obostrzeń sanitarnych.
/ 13.11.2020 16:51

Krzysztof Jackowski to bez wątpienia jeden z najsłynniejszych jasnowidzów w Polsce, o którym media mówią często „medium z Człuchowa”. Sławę i rozgłos zdobył angażując się w poszukiwania zaginionych osób, takich jak np. Iwona Wieczorek. Od niedawna Jackowski na swoim kanale na YouTube publikuje przepowiednie na nadchodzące miesiące i zdradza, co myśli o aktualnych wydarzeniach w kraju i na świecie.

Krzysztof Jackowski o działaniach polskiego rządu w czasie walki z pandemią

Tym razem jasnowidz w wywiadzie przyznał, że jego zdaniem działania rządu w czasie pandemii świadczą o tym, że koronawirus nie jest tak groźny, jak nam to przekazują. 

Nie przeczę, że wirus istnieje, tak jak wiele innych wirusów, ale niepokoi mnie to, że skoro w sklepie jest obowiązek noszenia maseczek ochronnych, to dlaczego nie ma nigdzie pojemników do późniejszej utylizacji tych maseczek? Gdyby wirus był tak śmiertelnie groźny, Ministerstwo Zdrowia by o tym pamiętało. To znaczy, że nie my, nie wy, a oni sami nie wierzą w tego wirusa - grzmiał Jackowski

Zdaniem medium ostatnie miesiące były dla Polaków testem i przygotowaniem do konfliktu, który polski rząd może przed nami ukrywać, ale chce nas na niego przygotować. 

Te miesiące od marca do końca lata to był tylko test. A teraz zaczyna się realizacja tego, do czego zostaliśmy przygotowani. Na Bliskim Wschodzie już się zaczyna robić gorąco. Nas to nie interesowało, a tam się od wielu lat dzieje wojna. I to może mieć miejsce też u nas - podsumował jasnowidz

Zobacz więcej przepowiedni Krzysztofa Jackowskiego: 
Krzysztof Jackowski ostro o życiu po epidemii: "Zostaniemy zakneblowani"
Jasnowidz Jackowski zapowiada coś gorszego od koronawirusa. Czeka nas katastrofa w te wakacje
Kto wygra wybory i co czeka Polskę za 2 lata? Nowe przepowiednie Jackowskiego wiele wyjaśniają

KOMENTARZE (0)