Krzysztof Bosak fot. ONS.pl

Krzysztof Bosak został ojcem. Jego żona Karina urodziła synka. Jak ma na imię?

38-letni polityk Konfederacji powitał na świecie synka.
/ 16.11.2020 10:27
Krzysztof Bosak fot. ONS.pl

O Krzysztofie Bosaku od kilku miesięcy jest naprawdę głośno. 38-letni polityk był kandydatem Konfederacji na prezydenta w tegorocznych wyborach. Podczas kampanii zdobył sobie chyba tak samo wielu popleczników, jak i wrogów, głosząc kontrowersyjne opinie dotyczące moralności. 

Polityk we wrześniu zdradził, że jego żona Karina, z którą pobrał się w lutym 2020 roku, jest w ciąży i spodziewają się pierwszego dziecka. Prawniczka Ordo Iuris ochoczo pokazywała publicznie zaokrąglony brzuszek i podkreślała, że nie może doczekać się narodzin synka. Maleństwo jest już na świecie.

Krzysztof Bosak został ojcem

Radosną informacją świeżo upieczony tata podzielił się w mediach społecznościowych. Na Facebooku i Instagramie opublikował zdjęcie z żoną i synkiem i zdradził, jak jego pierwsza pociecha ma na imię. 

W ostatnich dniach nasza rodzina powiększyła się. W domu z nami jest już Artur Maksymilian. Wielkie gratulacje i podziękowania dla Kariny, która dzielnie znosiła trudy ostatnich miesięcy. Dziękuję także lekarzom i położnym, którzy opiekowali się Kariną i Arturem podczas ciąży i porodu. Nasz synek urodził się zdrowy i ma pogodne usposobienie. Z góry dziękuję za wszystkie gratulacje! Pozdrowienia dla wszystkich mam oczekujących dziecka i rodziców opiekujących się maluchami! - napisał niedoszły prezydent

W komentarzach pod wpisem nie brakuje gratulacji zarówno dla dzielnej mamy, jak i dla dumnego taty małego Artura. My również życzymy całej rodzinie zdrowia i serdecznie gratulujemy! 

Zobacz więcej newsów z życia gwiazd: 
Gwiazda „365 dni” Anna-Maria Sieklucka o Strajku Kobiet. Popiera walkę z prawem aborcyjnym?
Doda ostro o wpisie Małgorzaty Rozenek. „Ja bym nigdy nie nazwała prezydenta...” 
Olga Kalicka żegna przyjaciela, który zmarł przez koronawirusa. „To nie są żarty”