Darmowe kanapki w McDonald’s – jak je zdobyć?

burger fot. Fotolia
To nie żart ani żadna dziwna promocja, w której trzeba zebrać określoną ilość punktów – McDonald’s naprawdę rozdaje kanapki. O co chodzi i jak zdobyć darmowego burgera?
Marta Słupska / 21.11.2017 12:22
burger fot. Fotolia

Dobre wieści dla osób, które wcześnie wstają i jeżdżą do pracy lub szkoły na 8.00 rano: w tym tygodniu możecie spokojnie wyjść z domu bez śniadania, a po drodze wstąpić do McDonald’sa na darmowy posiłek.

Farmerskie śniadanie

No dobrze, wiemy, że McDonald’s ze zdrowym żywieniem ma niewiele wspólnego, jednak zakładamy, że fast foodowa kanapka zjedzona od wielkiego dzwonu na pewno nas nie zabije. Dlatego informujemy o promocji, która ucieszy wielu rannych ptaszków.

Do piątku 24 listopada w restauracjach McDonald’s w godzinach 7.00-8.00 rano będzie można za darmo odebrać McMuffina Farmerskiego (którego regularna cena wynosi 4,99 zł) – ciepłą kanapkę składającą się z pszennej bułki, wieprzowiny, topionego sera Cheddar oraz sosu musztardowo-chrzanowego. Warunek? Restauracja musi mieć ofertę śniadaniową.

Do takiej kanapki nie trzeba nic dopłacać, a aby ją otrzymać, nie musimy niczego kupować. Lista obiektów McDonald’s, które biorą udział w promocji, dostępna jest na stronie internetowej restauracji. Skorzystacie?

< Pracownicy McDonald’s radzą, których burgerów lepiej nie zamawiać!

Redakcja poleca

REKLAMA