Jak urządzić domowe biuro

Jak urządzić domowe biuro fot. Serwis prasowy
Stwórz sobie domowe biuro!
Joanna Szczepaniak / 17.03.2014 16:04
Jak urządzić domowe biuro fot. Serwis prasowy

Jak sprawić, aby praca lub nauka stały się odrobinę przyjemniejsze? Jeśli zawodowe obowiązki przenosimy do domu, warto zorganizować sobie w nim „biurową” przestrzeń. Kilka naszych porad pomoże stworzyć atmosferę mini-biura w każdym mieszkaniu. Specjalny kącik w mieszkaniu jest niezbędny, kiedy potrzebujemy chwili ciszy do pracy lub nauki.
 

Jak urządzić domowe biuro - postaw na praktyczność

Miejsce, które zainspiruje do wykonywania codziennych obowiązków powinno być praktyczne, ale przy okazji także niebanalne. Specjalne dodatki (spory wybór posiada marka Lotari) pomogą stworzyć osobny, kreatywny kącik do pracy w miejscu, jakie sami sobie wybierzemy. Przykład? Kolorowa tapeta z geometrycznymi wzorami i np. hasłem „This is my office place!” w subtelny sposób zaznaczy przestrzeń przeznaczoną do pracy.

Jak urządzić domowe biuro - postaw na kolor

Zastosowanie odpowiedniej kolorystyki pobudzi wyobraźnię i zachęci do twórczych działań. Odcień pomarańczy doda energii, a delikatny, stonowany błękit stworzy z nią spójną, inspirującą harmonię barw, zwiększającą komfort pracy. Warto postawić na kolorowe tapety, które pozwolą przeobrazić każdy zakątek naszego mieszkania w domowe biuro, bez potrzeby przeznaczania na ten cel osobnego pokoju. 

Więcej:

Redakcja poleca

REKLAMA