Mój trener telefon

Nawet jeśli nie jesteś gwiazdą filmową ani multimilionerką możesz mieć swojego prywatnego trenera, który zadba o twoją formę, aktywność i figurę.
/ 04.05.2008 14:23
Nawet jeśli nie jesteś gwiazdą filmową ani multimilionerką możesz mieć swojego prywatnego trenera, który zadba o twoją formę, aktywność i figurę.

Firm Samsung i Adidas połączyły siły, aby stworzyć miCoach – wirtualnego trenera zamkniętego w multimedialnym telefonie komórkowym. Oprócz wszystkiego, czego potrzebujesz w swojej komórce, znajdziesz tutaj rozbudowany system kontroli, planowania i mobilizowania cię do zdrowego ruchu. Mój trener telefon

Jak to działa? Specjalny system monitoruje twoje tętno, przebieg kilometrów oraz spalanie kalorii a nawet częstuje cię motywującymi komentarzami. Wystarczy przymocować telefon do ramienia, mierni tętna do piersi i wsunąć do buta licznik kilometrów, a potem wybrać ulubioną muzyką i ruszyć przed siebie. Najpierw wirtualny trener przetestuje twoje możliwości każąc ci biec tak szybko jak potrafisz przez milę, a następnie maszerować przez minutę. Pomiar tętna i twoich rezultatów posłuży do wydania werdyktu na temat poziomu twojego zaawansowania sportowego.

Wiedząc już wszystko o swojej formie, logujesz się na stronę producenta, podajesz swoje dane, wagę, wzrost i wiek, i wybierasz jeden z 200 programów treningowych – w zależności od celu, jaki chcesz osiągnąć wyciskając z siebie pot i łzy. Telefon ustawia ci w kalendarzu grafik treningów dobierając odpowiedni dystanse marszu i biegu. Każda sesja to dokładny pomiar twoich postępów i stopnia zbliżenia się do wymarzonego celu, czy to zrzucenia 5 kg czy dotarcia do mety maratonu!

Więcej informacji na: www.micoach.com
Zdjęcie źródło: www.techshout.com

Agata Chabierska

Redakcja poleca

REKLAMA