Trening jogi z serii adidas #heretocreate!

para ćwiczy akrojogę
Trening adidas #heretocreate wzniósł nas nad Warszawę i nauczył medytować w powietrzu.
06.12.2016 11:20
para ćwiczy akrojogę
Wiesz czym jest akrojoga? Też nie wiedziałam, aż do teraz! 19 października miałam przyjemność wziąć udział w treningu jogi połączonej z  dynamiczną mocą gimnastyki akrobatycznej adidas #heretocreate  z joginką Martą Witecką
joginka Marta Witecka
 

Studio w chmurach

Zwykłą salę treningową zastąpiło studio na Smolnej 8 w centrum Warszawy, z którego widać zapierającą dech w piersiach panoramę całego miasta. Adidas zabrał nas na naukę latania w chmurach, ale o tym później. 
 
trening jogi adidas #heretocreate
Uśmiechnięta i pełna pozytywnej energii Marta od razu zachęciła wszystkie dziewczyny do aktywnego treningu. Zaczęłyśmy spokojnie, od znanych pozycji jogi, które przygotowały nas do dalszych wyzwań. Kiedy rozciągnęłam wszystkie mięśnie (nawet te, o których nie miałam pojęcia) czekała na mnie niesamowita niespodzianka
 
 

Niezwykła akrojoga 

W studiu zgasły światła, a Marta pomalowana na całym ciele fluorescencyjną farbą, razem ze swoim partnerem pokazała nam czym jest akrojoga w najlepszym stylu. Pokaz akrobatycznych umiejętności, połączonych z niesamowitym wyczuciem i spokojem, zrobił na mnie ogromne wrażenie. Od razu chciałam spróbować chociażby najłatwiejszej figury!
fluorescencyjny pokaz akrojogi adidas #heretocreate

Latająca medytacja 

Po krótkiej przerwie usłyszałyśmy pytanie – która z was chce latać? Chwilę później na nogach Marty w powietrzu leżała jedna z dziewczyn! Następnie nadszedł czas na trening w 3 osobnych grupach, podczas którego próbowałyśmy wykonać powietrzne akrobacje, z nie najgorszym skutkiem! 
trening akrojogi adidas #heretocreate

 

Kobiecy team spirit, nietuzinkowe miejsce i przełamywanie stereotypów w jednym. Trening adidas #heretocreate z powodzeniem zmienił oblicze jogi. Było cudownie!

 

Więcej informacji o treningach #heretocreate znajdziesz na stronie www.treningi.heretocreate.pl 
Tagi: joga, Adidas