Kolekcja DRY firmy Brubeck

Kolekcja DRY firmy Brubeck to odzież termoaktywna, która jest odpowiednia do ćwiczeń w niesprzyjających warunkach pogodowych, zapewniająca wygodę i ochronę organizmu przed czynnikami zewnętrznymi.
01.10.2013 15:30

­

Najtrudniej zacząć

Rozpoczynając swoją przygodę ze sportem warto pamiętać, aby dać swojemu organizmowi czas na rozgrzewkę oraz przywyknięcie do warunków zewnętrznych. Kiedy po pierwszym większym wysiłku wszystko nas boli, a o kolejnych treningach myślimy bardziej jak o karze niż przyjemności, ważne jest, aby w żadnym wypadku nie rezygnować. Z każdą kolejną sesją nasz organizm będzie coraz bardziej się hartował, a  dłuższe trasy nie będą stanowiły problemu. Regularność  połączona z determinacją zapewnią znaczną poprawę samopoczucia, a nasz organizm będzie funkcjonował o wiele sprawniej.

Pogoda nie jest przeszkodą

Kolejnym czynnikiem zniechęcającym do regularnej aktywności są występujące w okresach przejściowych warunki pogodowe niekorzystnie działające na naszą motywację. Jesienna aura nie oznacza jednak, że nasza gama możliwości staje się uboższa. Bieganie, jazda na rowerze czy wspinaczka to, wbrew wielu przekonaniom, wcale nie dyscypliny sezonowe, nadające się do uprawiania tylko podczas konkretnych pór roku. Niska temperatura wcale nie przekreśla naszych szans na aktywne spędzanie czasu.

Ważne jest jednak, aby podczas aktywności w mniej korzystnych warunkach pogodowych pamiętać o odpowiednim ubiorze, gwarantującym nie tylko wygodę, ale i zapewniającym maksymalną ochronę organizmu przed czynnikami zewnętrznymi. Najbardziej odpowiednia będzie tu odzież termoaktywna, dzięki której nasza skóra będzie mogła swobodnie oddychać. Odzieżą idealnie spełniającą wszystkie te warunki jest np. kolekcja DRY firmy Brubeck.

Kolekcja DRY to uniwersalna grupa cienkiej bielizny zapewniającej komfort w trudnych dla organizmu okresach przejściowych. Te wykonane w technologii bezszwowej ubrania wyprodukowane są z dwuwarstwowej dzianiny, co gwarantuje szybkie odprowadzanie potu na zewnątrz, utrzymywanie optymalnej termoregulacji skóry nawet podczas najbardziej wyczerpujących treningów. Ochronę przed nieprzyjemnymi zapachami zapewniają właściwości bakteriostatyczne. Dzianina nie podrażnia i nie uczula.

Kolekcja DRY nadaje się do wielu popularnych form aktywności fizycznej. Zastosowanie znajdzie zarówno u sympatyków biegania, turystyki rowerowej, wspinaczki, ale i nurkowania, paralotniarstwa czy dyscyplin zimowych. Więcej informacji na temat kolekcji DRY firmy Brubeck znaleźć można na stronie www.brubeck.pl.

Zobacz też serwis Aktywność fizyczna