Zwiastun filmu "Narzeczony na niby"

Tłumaczymy, o co chodzi, bo... trochę na niby.
Edyta Liebert / 19.12.2017 10:11

Niemożliwe nie istnieje? Owszem, zwłaszcza na ekranie. Z końcem roku prezentujemy wam wspaniałą wiadomość - Julia Kamińska i Piotr Stramowski wystąpią razem w filmie!

Polskie komedie, zwłaszcza romantyczne, przeżywają prawdziwy renesans. Coraz chętniej chodzimy do kina, i co raz chętniej decydujemy się na seans filmów polskiej produkcji. Świetni aktorzy zapadają w pamięć i ochoczo oglądamy ich w nowych rolach. Piotr Stramowski, który dotychczas był znany głównie dzięki roli Komisarza Dariusza w częściach „Pitbulla”. Aktor zdecydował się na odświeżenie swojej sylwetki i widzom i w „Narzeczonym na niby” wcieli się w zaskakująca postać. Jesteście ciekawi, jaką?

Narzeczony na niby - zwiastun filmu

Zdradzimy tylko, że wystąpi u boku Julii Kamińskiej, która dotychczas nie miała okazji zagrać w filmach głównych ról. Jedną z jej najpopularniejszych kreacji filmowych jest postać Uli w „BrzydUli”. Dzięki serialowi stała się popularna. W kogo wcieli się w tym razem? Możecie się domyślić, że będzie uwikłana w miłosne układy i dylematy!

Film rozgrzeje was już 12 stycznia 2018 roku. „Narzeczony na niby” wtedy pojawi się na dużym ekranie!

fot. Ola Grochowska

Więcej o filmach:

6 filmów 2018 roku, o których rozpisują się internauci
Kontrowersyjne i... zapadające w pamięć. Oto 9 najlepszych scen seksu w historii kina!