Wiadomo, kiedy Małgorzata Rozenek ochrzci synka fot. ONS.pl

Znana jest już wstępna data chrztu Henia Majdana. Wybór rodziców chrzestnych może wielu zaskoczyć

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan już planują chrzciny swojego synka. Odbędą się naprawdę niedługo. Wybrani zostali także rodzice chrzestni malutkiego Henia.
/ 09.07.2020 11:12
Wiadomo, kiedy Małgorzata Rozenek ochrzci synka fot. ONS.pl

10 czerwca Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan zostali przeszczęśliwymi rodzicami swojego pierwszego synka Henia. Maluch szybko zyskał rzeszę fanów, a jego rodzice chętnie dzielą się codziennością swojej rodziny w mediach społecznościowych. Jednym z tematów, nad którymi zastanawiają się obserwatorzy pary jest to, kiedy odbędzie się chrzest Henia. Okazuje się, że prawdopodobnie już niedługo.

Kiedy odbędzie się chrzest Henia Majdana? 

Znajoma Majdanów zdradziła w rozmowie z „Faktem”, że uroczystość chrztu świętego Henia i uroczysty obiad odbędą się jeszcze w te wakacje. Świeżo upieczeni rodzice nie chcą długo czekać. 

Chcą, by chrzciny ich synka odbyły się pod koniec sierpnia. Nie w Warszawie, ale u rodziców Gosi na wsi. Po wszystkim rodzina mogłaby zjeść uroczysty obiad w ich wielkim ogrodzie – mówiła znajoma rodziny.

Kto będzie rodzicami chrzestnymi Henia Majdana?

Małgorzata Rozenek-Majdan już przed porodem informowała, że dobrze wie, kto zostanie rodzicami chrzestnymi Henryczka. Najprawdopodobniej będzie to ta sama para, która podawała do chrztu jej synów Tadeusza i Stasia, czyli rodzice Małgorzaty. Dla wielu osób wybór dziadków jako rodziców chrzestnych, może być zaskoczeniem. Gwiazda tłumaczy swoją decyzję tym, że każda przyjaźń może się zakończyć, a rodzina pozostaje na zawsze. 

W kościele katolickim nie ma jednak zasad, które zabroniłyby dziadkom zostać chrzestnymi. Podstawowe wymogi, jakie musi taki kandydat spełnić, to ukończony 16. rok życia i przyjęty sakrament bierzmowania. 

Zobacz więcej wiadomości z życia gwiazd: 
Fani wyśmiewają nowy przepis Lewandowskiej. "Jogurt z miodem. Co dalej? Woda z herbatą?"
61-letnia Madonna wrzuciła zdjęcie topless. Ma ciało lepsze niż niejedna nastolatka
Agata Duda i Małgorzata Trzaskowska – jakie są prywatnie? Ciekawe fakty z życia żon kandydatów na prezydenta RP
Co się stało z Grycankami? Polskie Kardashianki wycofały się z życia publicznego 5 lat temu

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)