Kasia Tusk pokazała zdjęcie z rodzinnego spaceru fot. ONS.pl

Zdjęcie Kasi Tusk z mężem i córką podbija sieć! Fani zachwyceni

Najnowsze zdjęcie Kasi Tusk z rodziną skradło serca internautów!
Marta Kosakowska / 15.03.2019 15:42
Kasia Tusk pokazała zdjęcie z rodzinnego spaceru fot. ONS.pl

Kasia Tusk dwa miesiące temu po raz pierwszy została mamą. Córka Donalda Tuska i popularna blogerka w styczniu tego roku powitała na świecie córkę. Na Instagramie właśnie pojawiło się najnowsze zdjęcie rodziny Kasi Tusk. Fotka wywołała lawinę ciepłych komentarzy!

Naturalne zjęcie z rodzinnego spaceru Kasi Tusk hitem Instagrama!

Na fotografii widzimy Kasię Tusk z mężem Stanisławem Cudnym na spacerze po plaży. Mąż blogerki stoi tyłem do obiektywu, lecz widać, że mężczyzna trzyma na rękach córkę. Rodzinie towarzyszy ukochany pies Portos. Naturalne, niepozowane zdjęcie zyskało ogromną aprobatę internautów. Czytelnicy bloga Kasi Tusk uznali, że doskonale widać na nim szczęście. Świeżo upieczona mam wręcz promienieje!

- Śliczna czwóreczka z Was.
- Piękni i szczęśliwi!
- Uroczo razem wyglądacie
- piszą fani.

Zdjęcie w zaledwie kilkanaście godzin zyskało niemal 20 tysięcy polubień. To pierwsza rodzinna fotografia rodziny Kasi Tusk, która pojawiła się na Instagramie. Wcześniej internauci zachwycili się zdjęciem Donalda Tuska z wnuczką, które niedawno zostało opublikowane na oficjalnym profilu szefa Rady Europejskiej.

Kasia Tusk urodziła córkę pod koniec stycznia 2019 roku. Blogerka i jej mąż nie zdecydowali się na pokazanie twarzy dziewczynki. Do publicznej wiadomości nie zostało również podane imię dziecka. Córka Donalda Tuska długo utrzymywała ciążę w tajemnicy przed mediami. O narodzinach dziecka najpierw poinformował jeden z tabloidów. Dopiero po kilku dniach blogerka potwierdziła, że rzeczywiście została mamą.

Przeczytaj:
Kasia Tusk w ciąży wyglądała zachwycająco - zdjęcie
Suknia ślubna Kasi Tusk - jak wyglądała?