Zaręczyny Meghan i Harrego były dla wielu zaskoczeniem. Dlaczego ich związek budził tyle kontrowersji?

Związek Meghan Markle i księcia Harry’ego od początku budził kontrowersje, jednak królowa Elżbieta zaakceptowała wybrankę wnuka. Dziś para jest szczęśliwa i wiedzie życie z dala od Wielkiej Brytanii.
/ 14.07.2020 11:21

Meghan Markle i książę Harry zaręczyli się w listopadzie 2017 roku, pół roku później stanęli na ślubnym kobiercu. Jednak wiele osób, zamiast kibicować ich uczuciu, dopatrywało się różnic między narzeczonymi. Co szczególnie bulwersowało sceptyków? Dlaczego nie dawali szans Meghan i Harry’emu?

Kontrowersje wokół związku Meghan Markle i księcia Harry’ego

Chyba najwięcej wątpliwości budził wiek wybranki księcia Harrego - Meghan jest starsza od swojego męża o 3 lata. Różnica wieku między nimi nie jest duża, jednak wiele osób wskazywało także na fakt, że książę uchodził za niepoprawnego imprezowicza, a na temat partnerek księcia Harry'ego rozpisywały się media na całym świecie.

Książę Harry nazywany kobieciarzem nie wydawał się gotowy do tego, by założyć rodzinę. W dodatku Meghan była postrzegana przez Brytyjczyków jako nieodpowiednia kandydatka na księżną, ponieważ była rozwódką, w dodatku Amerykanką. Jej nieudane małżeństwo było przedmiotem niejednej dyskusji w mediach.

Związek Meghan i Harry’ego jest uważany za najbardziej kontrowersyjny w historii monarchii Wielkiej Brytanii.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Meghan Markle (@hrhofsussex)

Pierwsze doniesienia na temat zażyłości pary zawierały także kwestię mezaliansu. Meghan Markle, jako aktorka pochodziła z niższej warstwy społecznej. Nie bez znaczenia dla opinii publicznej był także fakt, że wykonując swoją pracę, brała udział w odważnych scenach erotycznych.

Sądzono, że książę szybko znudzi się nową dziewczyną, tym bardziej że podobno preferował blondynki. W internecie pojawiało się mnóstwo rasistowskich komentarzy, jednak para przetrwała ten trudny czas i dziś wiedzie szczęśliwe życie z dala od brytyjskiej rodziny królewskiej. Meghan i Harry wraz z synkiem mieszkają w Los Angeles.

To też może cię zainteresować:Sekrety małżeństwa Diany i Karola. Czy książęca para miała córkę?Dlaczego królowa Elżbieta II nosi krzykliwe kolory? Oto ciekawostki dotyczące jej garderobyCharlene Wittstock to najsmutniejsza księżna świata. Jej małżeństwo od początku skazane jest na porażkę?