malgorzata Rozenek fot. ONS.pl

„Z tyłu liceum, z przodu muzeum”. Jak ubrała się Małgorzata Rozenek?

Gwiazda opublikowała swoje zdjęcie zrobione na Stadionie Narodowym przed koncertem Beyonce. Jej strój nie mógł przejść niezauważony.
/ 02.07.2018 09:29
malgorzata Rozenek fot. ONS.pl

Małgorzata Rozenek ma świadomość swojego ciała, co widać po zdjęciach, jakie publikuje na Instagramie. Nieraz już jej się dostało z tego powodu. Gdy wrzuciła kiedyś zdjęcie z wakacji w bikini, usłyszała, że za dużo pokazuje. Innym razem fanki zarzuciły jej, że obnosi się ze zbyt drogimi ubraniami i dodatkami. Tym razem jednak poszło o coś innego.

Co to był za koncert! Czym zaskoczyła Beyonce?

Jak wiele polskich gwiazd, również Małgosia Rozenek wybrała się na warszawski występ Beyonce. Przy tej okazji wrzuciła swoje zdjęcie z krótkim podpisem: „Beyonce bitches”. Pozuje na nim w oversize’owym t-shircie z kolekcji marki Beyonce, krótkich szortach i kozakach za kolano. Jej look w komentarzach wywołał istną burzę…

 

Beyonce bitches👻😄🌪💃

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Internauci zarzucają Małgorzacie Rozenek brak wyczucia i dobrego smaku:
„Z tylu liceum z przodu muzeum... Twarz 50-letniej stuningowanej kobiety... Nogi ok, ale niekompatybilnie to wszystko wygląda”.

Dzidzia Piernik Bitches - taka koszulka by pasowała tej Pani”.

„Pani Małgosia zaczyna wyglądać jak te dziewczyny, które w programie starają się przemienić w LADY”.


Małgorzata Rozenek na premierach potrafi się stylowo prezentować. (fot: ONS.pl)

Znaleźli się też tacy, którzy nie powstrzymali się przed porównaniem Rozenek do Dody:
„Jednak Majdanowi gust do kobiet się nie zmienił, dalej szuka w niskiej blond klasie”.

Wielu fankom Małgosi nie spodobały się te komentarze i murem stanęły za swoją gwiazdą:
„Pani zawsze wygląda rewelacyjnie, proszę się nie przejmować tymi zawistnymi kobietami. To te, którym się nie chce ruszyć z kanapy i zadbać o siebie”, „40 lat oznacza noszenie spódnic za kolano? Boże, aż mi przykro że kobiety kobietom potrafią takie świństwa pisać” – czytamy w komentarzach.

Czy w pewnym wieku faktycznie trzeba odpuścić ultrakrótkie szorty i zacząć ubierać się poważniej? Co sądzicie o stylizacji Małgorzaty Rozenek? Faktycznie przesadziła?

Czytaj też:Nowa fryzura zupełnie ją zmieniła! Julia Kamińska zaszalała z wyglądemNatalia Siwiec zachwyca widokami z wakacji. Fani nie szczędzili ostrej krytyki!