POLECAMY

Tak ciętej riposty nikt się nie spodziewał! Kamińska odgryzła się Wojewódzkiemu, gdy zapytał ją o seks ze starszym o 20 lat partnerem

Należało mu się?
/ 3 miesiące temu

Kuba Wojewódzki znany jest z ciętego języka i zadawania niewygodnych pytań gościom swojego programu. Nie zawsze spodziewa się jednak, że ów gość nie pozostanie mu dłużny.

Kamińska szczerze o swoim związku

W tym tygodniu TVN wyemitował kolejny odcinek talk-show „Kuba Wojewódzki”, w którym wystąpiła m.in. gwiazda serialu „Brzydula”, Julia Kamińska. Aktorka opowiedziała w programie o swojej karierze, odpowiadała też gospodarzowi na pytania bardziej prywatne. Większość z nich dotyczyła związku Kamińskiej ze starszym o 21 lat Piotrem Jaskiem.

Jest absolutnie super. Nie wiem jak to będzie za ileś tam lat, ale teraz cały czas jednak dokładnie tak samo jak jest od iluś tam lat, które spędzaliśmy razem i jakoś tej różnicy wieku nie odczuwam, możliwe, że to się kiedyś zmieni
– powiedziała Julia Kamińska. 

 

#wtorek #kubawojewódzki #juliakaminska #mikołajroznerski #komediowo i romantycznie #tvn

Post udostępniony przez Kuba Wojewodzki (@kuba_wojewodzki_official)

Wojewódzki w swoim stylu dopytywał nawet o życie seksualne pary. Co odpowiedziała Kamińska? Jej cięta riposta była świetna – zobaczcie w naszej galerii!

Polecamy:
Rafał Mroczek spełnił marzenie swojej fanki. Co zrobił? Zobacz!
Jak będzie wyglądał ślub księcia Harrego i Meghan Markle? My już wiemy!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/3 miesiące temu
bardzo fajna , naturalna kobieta , bardzo dobrze sparowała wscibskiego Kubusia.